שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

מזכרות לאירועים - חתונות


מיכל ז

מיכל ז

 
 

אירועים יכולים להיות כאב ראש גדול, לא רק למי שמארגן אותם ולמי שלכבודם הם מופקים, אלא גם לאנשים שצריכים להגיע אליהם ולהיות חלק מהם. רובנו עסוקים במהלך היום, ובסופו אנחנו רק רוצים להניח את הראש ולהירדם, אבל כשיש אירוע שאנחנו מחויבים ללכת אליו, אין ברירה. מזכרות לאירועים נועדו לצ'פר אותנו על כך שטרחנו ובאנו, למרות הכל.

מזכרות לאירועים הן מנהג חביב שהמצאנו עם הזמן- מי שמארגן אירוע נותן מזכרת לכל אחד מהאורחים שהגיעו, או שהוא נותן מזכרת אחת לכל קבוצה, למשל משפחה. המזכרות אומרות "תודה" לאורחים שהגיעו, בנוסף לזו שאומרים מארגני האירוע, אבל להגיד זה לא מספיק, ולשם כך יש את המזכרות כתוספת.

מזכרות לאירועים הן פרט קטן אבל חשוב, ובעיקר בחתונה, שבה האורחים היו רוצים לקבל הכרת תודה גדולה מאוד על כך שהם התלבשו והגיעו, ובנוסף לכל הם גם השאירו כסף לחתן והכלה.

מתנות לאורחים בחתונה יכולות להיות צנועות, ולא צריך להוציא עליהן הרבה כסף. אדרבא, ראוי שהזוג לא יוציא יותר מדי כסף, כי אז הוא יתחיל את חיי הנישואים עם חוב גדול. בסך הכל, הזוג צריך למצוא מתנה סמלית, יפה ואיכותית שתשדר הערכת תודה לאורחים שהגיעו.

חשוב להזמין מזכרות חתונה לפי מספר המוזמנים, ובלי כל קשר למספר המוזמנים שהודיעו שהם באים, שכן ייתכן וחלק מאלו שהודיעו שהם אל יגיעו יחליטו ברגע האחרון לבוא לחתונה. ואז, מה יקרה אם לא תהיה מזכרת להביא להם? תמיד כדאי להישאר עם אקסטרה מאשר שייחסר לאחד האורחים, בדיוק כמו האוכל והשתייה שהזוג מקפיד עליו כל כך ודואג שיהיה מספיק לכולם בחתונה.

אומנם לחתונות באים נשים וגברים כאחד, אבל ראוי לבחור מזכרות לחתונה שיש בהן פן נשי כלשהו, או מאפיין רומנטי, הלא זו חתונה, וזה מה שמתאים לה.

חשוב לבחור את מי שיספק לכם מתנות לאורחים בחתונה שלכם לפי האיכות והכמות. כלומר, יש לבדוק אם החברה יכולה להכין את המתנה שראיתם וכל כך אהבתם בכמות שאתם צריכים מבלי שהמתנות תאבדנה מהאיכות שלהן, כיוון שבלחץ הזמן וביחס לכמות, האיכות עלולה לרדת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה