שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2557
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

מעגלי מתופפים – מעגלים עם המון קצב ואושר


yakov cohe
 
 

מעגלי מתופפים – מעגלים עם המון קצב ואושר 
מכירים את אותה התופעה שבה הינכם מתרגלים למשהו מאוד מובחר, ואפילו שקשה לנו להיזכר איך הסתדרתם לפני זמן מה בלעדיו? מצוין. אם כן יכול להיות לך פשוט בהרבה להתחבר לקסם הנקרא מעגלי מתופפים – הלהיט הרשמי של השנים בעת האחרונה בחתונות, ימי הולדת ושמחות מסוג אחר. כיוון ש כשלוקחים את כל החגיגה ומכניסים בתוכה מעט קצב, התוצאה בהחלט נפלאה. 

אם עד לפני זמן לא רב אחוז בעלי השימחה שהזמינו מעגלי מתופפים היה נמוך למדיי, הרי שנכון להיום ניתן להנות מהלהיט הכי שמח שיש בעוד ועוד אירועים. מדובר כאן באטרקציה יחד עם מירב המעלות האפשריים – "אנושית" (בלי שום מכונות למיניהן), מקפיצה וממכרת, כזאת שממלאת אחר רחבת הריקודים בחוגגים יחד עם חיוך על גבי השפתיים, וכל זאת בסכום שווה כמעט לכל אדם. אחד מהערכים המוספים הבולטים של מעגלי מתופפים נמצא בעובדה שמדברים בעניין אשר בו האורחים שלכם הם משתתפים פעילים ואקטיביים. ממש לא תאמינו כמה העניין הנ"ל חשוב, עד כמה העובדה החשובה הזאת יוצרת באמת שמחה, ולא מאי נעימות, וזו, אולי, הסיבה המרכזית להצלחה הגדולה. 

להקות מעגלי מתופפים סטנדרטיות בנויות מ-שלוש-6 מתופפים שילוו אתכם בהתאם ל הסגנון אותו תדרשו ובשלבי החגיגה עליהם תחליטו. מרבית המזמינים מחליטים לוותר על גבי המתופפים ברגעים הראשונים של השמחה ואפילו ליהנות מפרי היכולות שלהם במרכז המסיבה, תוך כדי הריקודים. הסגנונות המועדפים על מרבית הישראליים הם ככל הנראה סמבה, מוסיקה אפריקאית, דרום אמריקאית, ים תיכונית וכדומה. מארגני חגיגות רבים מחליטים לשלב מעגלי מתופפים ביחד בשיתוף כלים נלווים, ובראשם שופרות. ככה נוצרים רגעי קסם של שילוב מנצח בין פרוע לרגוע, שבין קלאסי לעממי. יש חברות המפעילות פעילויות דוגמת אלה, שמבוססות על גבי מוסיקה ויצירת אווירה שמחה עם קצב, מוסיקה וריקודים. 

כשבוחרים להקת מעגלי מתופפים, חשוב לבדוק את יכולתם באורח עצמאי. צפו בהם בזמן אירוע או מסיבה, התרשמו מהכריזמה שהם מייצרים, מהיכולת המקצועית, משמחת החיים החשובה כ''כ באטרקציה שכזו, וביכולת שיש ברשותם להרים רבים מהכיסאות ולגרום לחוגגים לקפוץ ולרקוד כאילו ממש אין מחר... תמחור מעגלי מתופפים משתנה שבין 1,500 ל-3,000 ₪ ברוב המקרים, הדבר תלוי בכמות המתופפים, משך זמן העבודה, יום החגיגה והמקום שבו הוא מתקיים. העלות, כמו שמקובל בכל מצב, ניתן למיקוח. 

מעגלי מתופפים לאירועים – אך ורק אם באמת מתאים לכם לשמוח.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה