שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

מתופפים לאירועים- מופלא כמה שזה מהנה לכולם


yakov cohe
 
 

מתופפים לאירועים- מופלא כמה שזה מהנה לכולם 
ממש כמו שאף אחד לא יכול לדמיין ישיבה במסעדה ללא לאכול, כך אף אחד לא יכול לחשוב על אירוע מבלי מוסיקה. יחד עם זאת למוסיקה שאנחנו מכירים מומלץ להוסיף ערך מוסף שכולם עומדים לדשקש עליו. קבלו במקצב כובש והרבה מחיאות כפיים את הלהיט החם ב- תחום האירועים והשמחות – מתופפים לאירועים. 

זו מזמן הפכה למגפה של ממש. במאות מאורעות מדי חודש מעדיפים חתני השמחה לשכור להקת מתופפים לאירועים מכל הסיבות שבעולם – הקצב הנפלא שסוחף את כולם, ההשתתפות הפעילה מטעם המוזמנים, הייחודיות והשוני בהרגשה שיוצרים המתופפים, וברור – העובדה החשובה שבזכות אותם חברי להקה, רחבת הריקודים מפוצצת לרוב במוזמנים מחויכים שרוקדים מכול הלב. 

כמו למשל כל טרנד או שמא אטרקציה, כך גם כאשר מדובר כאן בעניין להקת מתופפים לאירועים, לקח לקהל בישראל פרק זמן לקבל את התופעה. בכל זאת, מדובר כאן בנוף מעט נבדל ממה שהורגלנו בעולם המאורעות והאטרקציות – מספר בנים (על פי רוב) בלבוש אותנטי בעזרת תופים אפריקאים (במרבית המקרים) שסוחפים את כל הקהל ומייצרים מתח חשמלי באוויר. לכל הדעות לא עוד סתם אטרקציה... 

ריבוי הלהקות הקיים בזמננו אנו בישראל, בניגוד מהמצב שלפני מספר שנים לפחות, מסייע לכם לקבל את אותה ההחלטה הנכונה ולקחת את אותה הלהקה הכדאית יותר מכולם לאירוע שלכם. זו גם כן הנקודה הראשונה שעליכם לאמת בכל מה שקשור להזמנת מתופפים לחתונה – ההתאמה. האם אופי, סוג מסוים וגודל האירוע שלך תואמים אחר ניסיון ומקצועיות הלהקה? האם ציבור האורחים הוא למעשה הקהל עימו חברי הלהקה עובדים לעיתים תכופות? רצוי לזכור – ידע מסייע לשמור על המומנטום גם כן ברגעים שאינם צפויים, ולכן חשיבותו. 

מרבית להקות המתופפים לאירועים שונים מוכרות בעיקר קונספט אפריקאי על כל המשתמע מכך. אולם גם אם קרה ש העניין הרבה פחות "עושה לכם את זה", ממש אין מה להתייאש. יש להקות בעלות נושא ייחודי אחר, כגון מוסיקה דרום אמריקאית, מוסיקה ערבית אותנטית, להקות המשלבות במאורע סדנאות קצרות להסבר בסיס טכניקות התיפוף ועוד. אטרקציית מתופפים לאירועים מתאימה גם כן לאירועי בת מצווה ויום הולדת של הקטנים. במצב שכזה, מדובר כאן ברוב המקרים במפעיל ובכלל לא בלהקה, אשר סוחף אחר מרבית הקטנטנים לתיפוף קבוצתי מלהיב ויוצר מסיבת תיפוף גדולה ומרגשת. 

מה כבר כולנו רוצים מאירועי החגיגה שיש לנו? שרבים ייהנו ושיהיה בהם משהו יחודי שכולם ידברו אודותיו. מתופפים לאירועים – התשובה לשמחה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה