שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

מתופפים לבר מצווה – השוני בין אירוע או מסיבה לחגיגה של ממש


yakov cohe
 
 

מתופפים לבר מצווה – השוני בין אירוע או מסיבה לחגיגה של ממש 
הם ברוב המקרים יכולים לסחוף את כולנו בריקודים ושמחה. הם מוסיפים מקצב בכל רגע נתון. הם מקפיצים את כל המאורע ומעלים חיוכים אצל ראשון ואפילו עד אחרון האנשים במסיבה. מתופפים לבר מצווה – מה יש להגיד אודות הלהיט שעושה הכי כיף שרק אפשרי? דבר שהחל בשבטים אפריקאים נידחים ולהקות סמבה ברזילאיות, כבש בסערה את כל ארצנו הקדושה. קודם כל בשוק החתונות, וכיום, הרבה יותר מאי פעם, אפילו בימי הולדת ואירועי בר / בת מצווה. הרבה הרכבים של מתופפים לטקסים ניתן למצוא בישראל, כמעט לכל אחת מהן אופי ספציפי משלה, אז למה שלא נראה מה הן נותנות עבורכם, חתני המסיבה. 

החתירה של כל להקת מתופפים לבר מצווה הינה בעצם רק לעשות שמח! וכמה שהם עושים את כל זה מצוין. חברי הלהקה סוחפים אחר כולם בקצב מטורף, מעגל מתופפים בשיתוף פעולה הנותן לכולם לבדוק מקרוב את התופים הנדירים, והכל בחיוך, הרגשה טובה ותחושה שבלעדיהם זה בהחלט ללא כל ספק לא היה אותו הדבר. רוב הלהקות בנויות מ-3-6 בנים בלבוש אותנטי, אשר מצוידים בתופים איכותיים (ניתן לראות קבוצות המונות כמות כפולה של משתתפים). החבורה הצוהלת מופיעה ו"נעלמת" בזמן הארוע ברגעים שאתם קובעים – כניסת חתן בר המצווה לאולם, הריקודים, עם תום נאומי התודה וכו'. 

בהזמנה של מתופפים לבר מצווה, קיימת אופציה אצל פירמות מסוימות להעברת סדנת תיפוף קצרה, הנעשית ברוב המקרים על תוף הג'מבה האפריקאי הידוע. בסדנה, שאורכת סביב מחצית השעה, משכילים הצעירים מתודות תיפוף בסיסיות. מדובר באטרקציה משעשעת, ש יוצרת הפוגה מבורכת ממהלך הערב הרגיל. הנושא מומלץ מאוד. 

נו אז איך בוחרים להקה מתאימה? פשוט מאוד. רואים אותם בעיניים. מתרשמים מהמומחיות של סגל המתופפים, משמחת החיים, מהיכולת שלהם להזיז, לסחוף, להרקיד, לשמח. בודקים אם הינם מתעסקים בשוק בר המצוות, מוודאים שיש להם ידע – דבר מהותי מאין כמוהו בחגיגת בת מצווה שמלאה בילדים שיכולים להשתעמם באופן מהיר, ובעיקר הולכים תוך שימוש ב הרגשת הבטן שלהם... הוצאות בעבור אטרקציית מתופפים לבר מצווה, והיה אם תהיתם, נעות בדרך כלל סביב הציר של 2,000 שקלים חדשים, אם כי העניין תלוי בפרמטרים רבים, ובראשם כמות חברי הלהקה. 

חגיגות בר מצווה יש אך ורק פעם בחיים, אז אם כבר מסיבה, שתהיה הכי שמחה שאפשרי יחד עם להקת מתופפים לבר מצווה שתעשה את זה בוודאי מכל הלב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה