שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

ערב נשים – מקור העצמה אינסופי


אורן גלעד
 
 

 

כולנו חייבות לעצמנו ערב כזה, בו רמת הפתיחות עולה ומשתחררים המחסומים, בו אפשר לספר את הכול מבלי לחשוש כיצד הדבר יישמע, לשחרר את העדינות והרכות החוצה, בלי לבחון שוב את המיניות או את המראה החיצוני, בלי להעמיד את עצמנו כאובייקט או בתחרות. האמפתיה הנשית הינה בעלת כוחות עצומים, ואילו ערב נשים המגבש כוחות אלו מתגלה כאחת החוויות המעצימות ביותר שיכולות נשים לחוות יחדיו.

 

גדולתה של העוצמה הנשית

 

העוצמה הנשית, ידוע זה מכבר, בכוחה לרפא לבבות שבורים והינה בעלת רוח אלמוות עצמתית ומשפיעה ביותר. הפרגון ההדדי וריכוז העצמה, התמיכה והאכפתיות המתאפשרים בעריכת ערב נשים משותף הינם מקורות הכוח הגדולים ביותר של הנשים. במהלך עריכת ערב נשים קבוע ניתן להזמין מדריכה קבועה המעבירה שיעורי מודעות או שיעורים אלטרנטיביים שונים כגון יוגה או מדיטציה, הילינג ולמעשה, כל סדנת רוחניות המאפשרת חיבור אל הנפש ואל הנשמה.

 

אחרות יעדיפו דווקא לערוך ערב נשים בהשתתפות סטנדאפיסטית או מדריכה מצחיקה שתעביר הפעלות חברתיות בהן חידונים ושאלונים שונים, פרסים ומתנות, משחקים חברתיים ועוד. הדרך הייחודית של נשים וכוחן להכיל ולרפא, להקשיב ולאהוב, להעניק חמלה ולהפיץ חן לכל ערב, יכולים להפיק עונג שלא יתואר במילים באמצעות עריכת ערב נשים ייחודי אליו יוזמנו החברות הקרובות ביותר.

 

הנושאים המועברים במהלך כל ערב נשים שכזה יכולים להשתנות או להישאר קבועים. ביניהם יכול להיערך ערב צחוק שישחרר אגרסיות ומתחים יומיומיים המצטברים ללא הרף ומעביר את הנשים המשתתפות בסדנא למצב נינוח ורגוע המטעין באנרגיות מחודשות למשך שבוע שלם, אם לא יותר.

 

נושאים יוצאי דופן

 

אפשרות נוספת לעריכת ערב נשים היא שילוב נושא הסקס במהלך הערב, בו כל אחת מהמשתתפות תוכל לשתף במשמעות מיניותה האישית עבורה וכן בחוויות אישיות, תוך שיתוף והזדהות במהלך משחקים מיניים, פיתוח נושא המיניות באמצעות שיחה ערה ואפילו בהדרכת סקסולוגית, שילוב של הרצאה ושאלות ועוד.

 

נושאים נוספים שניתן לשלב במהלך ערב נשים הינם שיחות מידע ואינפורמציה בנושאים מסוימים, הרצאה הניתנת על ידי כל אחת מהמשתתפות על פי סבב, צפייה משותפת בסרט ודיון משותף, הזמנה של אנשי מקצוע כגון גרפולוג או אסטרולוג לפתיחת מפה אישית עבור כל אחת מהמשתתפות ועוד. אחרות יעדיפו נושאים המעמידים את יחסי הזוגיות על הפרק, או ניתוח של תנועות גוף שונות באמצעות הדרכה של איש מקצוע מהתחום.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה