שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

קוסם בעולם המודרני של היום


אבי ביטון
 
 

 

כיום, בהופעות קוסם למבוגרים, המקצוע המבוקש הוא מנטליסט, זה שיודע להפעיל מופעי טלפתיה. תמיד תחום זה המשיך וימשיך להפתיע אותנו, קהל המבוגרים. יש סוג של קוסם המתמחה בתחום זה ולמד את כל רזי המקצוע בתוספת תרגול של שעות כל יום. קוסם חייב להתמיד וסף הסבלנות שלו אמור להיות גבוה. קוסמים  מנוסים, תמיד ידעו למשוך אליהם קהל אם זה ילדים, מבוגרים ואפילו קשישים.

לימוד קסמים כפתרון לבעיית קשב וריכוז

מחקר שנעשה לא מזמן, הוכיח כי ילדים עם בעיות קשב וריכוז טופלו בהצלחה באמצעות קורס לקוסמות. במיוחד בקיץ ניתן לרתק את הילדים שיש להם בעיות קשב וריכוז באמצעות קייטנות קוסמות. לילדים אלה סף הסבלנות שלהם קצר, אך אם יהיה משהו שיעניין אותם הם יהיו מרותקים וכן יצליחו להתרכז. הקוסמות מפתחת את המחשבה אצל רוב הילדים. הם לומדים ליישם קסמים בתום תקופת הקייטנה ואף זוכים לראות מופע של כמה קוסמים.

מה נותן קורס קסמים לילדים?

הילדים מפתחים חושים של תחכום כשהם לומדים קורס לקוסמים. הילדים מרגישים יותר בטחון לאחר שהם עוברים קורס קסמים. הם מרגישים שווים יותר, ואם ילד הוא בגיל ההתבגרות הוא יכול למשוך אליו בנות ולהשוויץ בזכות הקסמים. הם תמיד יחכו ללמוד עוד קסמים.  לימוד הקורס של קוסמות לילדים, משפר להם את המוטוריקה העדינה בידיים. לא סתם האינטרנט מלא בלימוד קסמים, אם תשימו לב את אחוזי הצפייה בקורסים הניתנים באמצעות האינטרנט, הצפייה היא מבין הגבוהות ביותר. הילדים קולטים הרבה יותר מהר דברים מאשר המבוגרים, הם בהרבה יותר ערניים ולכן הזריזות שלהם היא גבוהה יותר ולכן הם יצליחו יותר בלמידת הקסמים, מי יודע אולי מישהו מהם יהיה ההודיני הישראלי הבא? רבים מן הילדים מדמיינים כיצד הם יעופפו כפיות, יעלימו יונים, יקראו את המחשבות של חבריהם לכיתה ולא יפסיקו להפתיע. את כל הדברים האלה הם יוכלו ללמוד בקורס בן שלושה חודשים. בקורס זה הם גם ילמדו קסמי במה והעלמת חפצים. לסיכום, זהו אחד הקורסים המרתקים ביותר שיכולים להעניק הרבה לילדים שלנו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה