שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2516
מאמרים: 7556
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

קוסמים בימי הולדת של ילדיכם – זה לא מקסם שווא


אבי ביטון
 
 

 

איך כדאי לחגוג בשנת 2012 יום הולדת לילד שלכם?

בזמנו, כשהיינו קטנים, יום הולדת שלנו היה יום צנוע בו קיבלנו מתנות מההורים והחברים והזמנו אותם הביתה לאכול עוגת יום הולדת ולשחק במשחקי ילדים. כיום, הילדים שלנו (בגלל לקיחת הדוגמא מהמבוגרים) מבקשים לעצמם ימי הולדת יותר מפוארים. הם מעוניינים שיום ההולדת שלהם ייערך באולם האירועים, רוצים שיהיו בו אטרקציות כגון ליצנים או קוסמים ושיהיו באולם משחקים שונים ומגוונים. אנחנו מצדנו, צריכים לשלב בין הצורך לחנך את הילדים שלנו לצורך לשמור על הכסף ולא לפזר אותו לכל כיוון, לבין הרצון לעשות לילדינו נעים.

כמה טיפים לחיפוש אנשי הפעלות ליום הולדת שאתם מארגנים לילדיכם.

נניח החלטנו להזמין קוסם לחגיגה אותה אנחנו פריחה גדולה בתחום זה. בכל זאת, כדי למצוא מקצוען אמתי, עם ותק, ניסיון וקבלות טובות, ושהכי חשוב, הוא יהיה פנוי ביום האירוע, אנחנו צריכים לעשות מאמץ. חשוב לבדוק פרטים לגבי הקוסם אליו אנחנו מתכוונים לפנות. דרך טובה להבין יותר בתחום, זה לעשות השוואה בין 2 או יותר מופעים השונים שמעמידים קוסמים שונים, וכמובן להשוות בין המחירים שהם רוצים תמורת הגעה ליום הולדת. כמובן שאין חכם כבעל ניסיון, לכן כדאי מאוד לשאול חברים או מכרים שכבר הזמינו בעבר קוסם.

הזמנה של קוסמים אופציה עבור הורים שרוצים שילדיהם יזכרו את יום ההולדת שהם מארגנים להם.

הזמנת קוסמים ליום הולדת היא בגדר בחירה שקשה מאוד לטעות אתה. הילדים אוהבים לראות קסמים, ההורים גם ייהנו מאוד לראות את הקוסם בפעולה, כך שהזמנתו להתארח ביום ההולדת היא בחירה טובה מאוד. חשוב לציין, שניתן כיום למצוא אנשי מקצוע זה שמעמידים מופעים שונים באורכם, מחירם ואיכותם, כך שהן ההורים שרוצים את ההופעה הכי מפורת והן ההורים שמספיק להם מופע קסמים צנוע יותר, יוכלו למצוא את הקוסם שהם באופן אישי ישמח לארח אותו ביום ההולדת של הילד או הילדה שלהם.

בכל זאת, צריך לזכור שעם כל הכבוד לאטרקציות, אולמי אירועים ומתנות יקרות ערך, עדיין המתנה הכי גדולה לילדים שלנו, זאת האהבה שאנחנו נותנים להם – ולאהבה אין מחיר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה