שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

קוסמים עבור ימי הולדת קסומים


אבי ביטון
 
 

 

שוב פעם הגיע תאריך יום ההולדת של בנכם ואתם "שוברים את הראש" בנסיון לחשוב כיצד לחגוג לו את יום ההולדת המהנה ביותר. דרך טובה לעשות זאת, מלבד כמובן לאפות לו עוגת שוקולד נהדרת, להרים אותו על כסא ולמלא את הבית בבני כיתתו הצוהלים ובהרבה מאוד בלונים צבעוניים, היא להזמין קוסם מיומן למסיבה.

 

ילדים רבים אוהבים מאוד קסמים ומתלהבים מאוד כאשר הם רואים קסם קשה או מסובך שנראה להם נפלא ומעניין. למעשה, זהו דבר שלא משותף רק להרבה מאוד ילדים אלא גם ללא מעט מבוגרים. לכן, אם אתם רוצים להכניס קצת קסם ומסתורין לתוך מסיבת יום ההולדת הזמנת קוסם למסיבה זה פשוט רעיון מצויין.

 

אם יש לכם ילד שמאוד אוהב קסמים אפשר אפילו להפוך את מסיבת יום ההולדת כולה למסיבת נושא סביב הרעיון של קסמים ושל קסם. מומלץ מאוד להביא קוסם שלא רק יציג קסמים שונים מול הילדים אלא גם ישתף אותם בחלק גדול מהקסמים ואפילו ילמד אותם קסם אחד או שניים על מנת שהם ירגישו שותפים לתהליך.

 

מה עוד עושים קוסמים בימי הולדת?

 

כאמור לעיל, קוסם יכול להופיע מול הילדים ולשתף אותם כחלק מההופעה. הוא גם יכול ללמד אותם קסמים ואפשר אפילו להפוך את יום ההולדת לסדנת קסמים מיוחדת, וקסומה כמובן. ישנם כאלו אשר גם עושים הפעלות נוספות כמו ניפוח בלונים בצורות מיוחדות וכן הלאה, וכך הם מוסיפים לשמחה.

 

בחירת קוסמים עבור ימי הולדת

 

כאשר בוחרים קוסם עבור יום הולדת של ילדים מומלץ מאוד לשכור את שירותיו של קוסם או מפעיל שקיבלתם עליו המלצות מהורה אחר שאתם מכירים. ישנם קוסמים טובים יותר או פחות ואתם כמובן רוצים את הטוב ביותר עבור מסיבת יום ההולדת שאתם מארגנים. כמו כן, חשוב מאוד לשכור קוסם שיש לו גישה לילדים.

 

בדרך כלל אנחנו חושבים באופן אוטומטי שאם אנחנו שוכרים מפעיל, כמו קוסם, ליצן או מאפרת, למסיבת יום הולדת של ילדים יש להם נסיון וגישה טובה לילדים אך לעתים אנחנו עומדים על טעותנו. לכן, חשוב לברר את העניין מראש ואפילו אם אפשר לראות כיצד הקוסם מופיע במקום אחר על מנת להתרשם ממנו באופן אישי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה