שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

קלף של קוסם בקלפי טארוט


אבי ביטון
 
 

 

ניתן לומר שבאופן מסוים קלף של קוסם וקלף השוטה נוגעים ומשיקים זה לזה. בעוד שקלף השוטה מייצג רעיון גרידא ואין בו נגיעה למימוש קלף של קוסם מבטא למעשה את הרעיון הממשי בעולם החומרי, ואפשר לומר שהוא מייצג את הפנים הגשמיות של השוטה. אף על פי כן בשני הקלפים, לא ניתן להבין את מעשיהם, זאת איננו נובע מכך שהם מחביאים דבר מה אלא משום שאנו טרם הגענו לנקודה בה אנו יכולים להבין בתפישתנו את מעשיהם.

שוטה לעומת קוסם

בקלף השוטה, המחפש לומד כיצד ניתן להכיר את האושר, תהליך זה הוא בגדר שיעור משמעותי עבור המחפש ובזכותו הוא משכיל לדעת השתחררות מהי. בקלף של קוסם המחפש איננו לומד להכיר אושר אלא רצון שמהווה את הכוח החשוב ביותר ביקום כולו.

מהו הרצון החופשי עלו כולם מדברים?

בכל אחד מאיתנו קיים רצון חופשי או עצמאי ותפקידו הוא לרכז את שדות האנרגיה השונים הנוכחים ביקום אל המרחב האישי שלנו. הרצון מהווה את הכוח, שלא רק ברמה התיאורטית מאפשר לנו להשיג את כל מה שאנו חפצים בו בחיים אלא גם ברמה הארצית הוא עתיד להוביל אלינו את כל מה שנחוץ לנו. היקום הוא פסיבי ותפקידו נעוץ בשליחה של אינספור אנרגיות למרחבים ומימדים ביקום.

היקום והאנרגיות שבו ביחס לרצון שלנו

ליקום אין את הכושר או היכולת להחליט מה עליו לעשות עם האנרגיות הללו וכיצד יש להשתמש בהן, אין לו העדפות אישיות וכל תפקידו הוא פשוט לשלוח את אותן האנרגיות העצומות המאפשרות לכל דבר להתקיים. מאידך גיסא, אנחנו אלו שאמורים להתנהל עם האנרגיות הללו בצורה כזו ולא אחרת, והרצון הוא זה שמבטא את היחידה אשר פועמת בלב ליבו של היקום כולו, הוא זה שעתיד לעשות שימושים שונים עם האנרגיות תוך ניתובן בהתאם. כאמור, היקום פסיבי ואיננו מתערב באופן שאנו פועלים בהתאם לרצון החופשי שבנו.

ההוויה הפיזית והנפשית שלנו נוצרת בהתאם לפעולתו של הרצון אשר באה לידי ביטוי במישור האקטיבי באמצעות אסיפה של שדות האנרגיה  ביקום ושליחתם אל המרחב האישי שלנו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה