שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

שירה בציבור לבני 60


ברק פרוכט

ברק פרוכט|זמר עברי . שירה בציבור איכותית 0507416516  www.zemerivri.co.il

 
 

אין תחליף להנאה מערב שירה הבנוי בצורה נכונה: בכל אירוע ובכל גיל. צעירים אוהבים לשיר, גם בוגרים יותר ומבוגרים. למעשה, אין לשום קבוצה תרבותית או גילית מונופול על שירת הרבים בגרסותיה הרבות. למרות כל האמור לעיל ישנה קבוצת גיל ספציפית הנוטה לאמץ את השירה בציבור כבילוי מועדף: בני ה-60. מה גורם לבני ה-60 להתחבר בצורה מובהקת כל כך לפורמט השירה בציבור?

בראש ובראשונה מדובר על גיל "עגול" וזוהי לכשעצמה סיבה מספקת לעריכת אירוע חברתי. אנשים בגיל זה מגיעים, לרוב, לפסגת הקריירה שלהם. הם פרודוקטיביים ומלאי כוחות. חשים בטחון יחסי בשל הישגיהם האישיים והמקצועיים. בגיל זה ישנו חוג חברים נרחב מסביבם, אנשים אשר מלווים אותם מתחילת דרכם וגם מכרים חדשים. בעלי משפחות זוכים, לרוב, להיות עטופים בילדים בוגרים הששים לקחת חלק בשמחה. לעיתים, בני המשפחה הצעירים הם אלה אשר יוזמים את אירוע הזמר. בני ה-60 הספיקו לספוג מוזיקה רבה במהלך חייהם. הם נוטים לשמור חסד נעורים לשירים אשר ליוו את תקופת נערותם: שירים שזכרם לנצח יקשר לפריחה, ראשוניות, רעננות ולבלוב. גם שירים חדשים יותר לא נעלמים מן התודעה המוזיקלית שלהם והם תמיד שמחים להתעדכן בפזמונים חדשים, עפ"י טעמם האישי.

רבים מבני ה-60 הם חובבי זמר "חדשים" באופן יחסי. למרות המוזיקה הרבה הסובבת אותם זה שנים רבות הם לא העזו לפצוח בשירה קודם לכן. נראה שהדבר נעוץ במחסומים פסיכולוגיים המיוחסים לבושה ולמבוכה. בחלוף השנים אנחנו מצליחים יותר ויותר להסיר מעלינו את כבלי אותם המחסומים. כשאנחנו חשים חופשיים ונטולי עכבות אנחנו מתפנים להתמסר להנאה הצרופה של שירת שירינו האהובים יחדיו עם כל בני המשפחה והחברים הטובים אשר ישמחו לפרגן לנו, הנכנסים לעשור השביעי לחיינו. מזל טוב!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה