שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> בידור -> תחביבים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תחביבים
 

תכנית אומנותית ביום הולדת של הילד שלכם: קוסמים, ליצנים ומפעילי מתקנים


אבי ביטון
 
 

 

למה הילדים כיום רוצים ימי הולדת כל כך מפוארים?

כאשר אנחנו מסתכלים על ההתנהגות של הילדים שלנו, הרבה פעמים אנחנו יכולים לראות את ההתנהגות שלנו עצמנו, רק בקטן. לכם לא פלא שבעולם בו הצרכנות זה הכוח המניע העיקרי של עולם המבוגרים, גם הילדים הרכים לוטשים עיניים בכל מה שנוצץ ומרצד. אחד הימים שהילדים מחכים להם הכי ה רבה במהלך השנה, זהו יום ההולדת שלהם. כיום הילדים כבר לא מסתפקים בחטיפים צנועים ושתייה מוגזת, אלא מבקשים מהוריהם שהחגיגה תהיה באולם אירועים, שיהיו בו אטרקציות מגוונות, וכמובן מבקשים מתנות יקרות ערך.

אילו סוגי אטרקציות יש כיום בנמצא עבור ימי הולדת לילדים?

בגלל הפריחה בתחום של עריכת ימי ההולדת לילדים, גם ההיצע צמח בהתאמה. כיום ניתן למצוא אנשים מכל מיני מקצועות ייחודיים כגון לוליינים, אקרובטים, קוסמים ואחרים שמציעים את שירותיהם לטובת ימי ההולדת של הילדים. כאשר הילדים מגיעים לאולם האירועים בו מתקיים יום הולדת, הם לא יכולים כמונו המבוגרים להתיישב בכיסא ליד השולחן ולאכול ברוגע. הילדים צריכים תעסוקה תמידית. את התעסוקה הזאת יכולים לספק להם אנשי בידור כגון קוסמים. הם מתחילים להראות להם סוגי קסמים שונים וגם מצרפים את הילדים.

למה ההזמנה של קוסמים לימי ההולדת היא בבחינת קלף בטוח של הורים?

קשה למצוא ילד או ילדה שלא יתלהבו עד מאוד ממופע הקסמים. הרי כשהיינו ילדים, כולנו אהבנו לקרוא אגדות ומעשיות, וכיום הילדים אוהבים מאוד לקרוא ספרי פנטזיה ופנטזי. קוסמים אולי לא מתיימרים להחזיק בכוחות מאגיים במציאות, אך עבור הילדים זה בכלל לא משנה, הם מאמינים למה שהם רואים. מהסיבות הללו ההזמנה של הקוסם ליום הולדת תהיה מתנה נוספת מעולה ממכם לילד שלכם, אחת שהוא ייהנה ממנה מאוד ויזכור אותה לזמן רב. גם הילדים המוזמנים וודאי ישמחו מאוד לראות את מופע הקסמים ביום הולדת של חברם.

כך שכך הצדדים יוצאים מרוצים, ההורים שימחו את ילדיהם, הילדים מלאי תודה להורים ואילו הקוסמים עבדו והרוויחו את כספם ביושר. הזמנת קוסם ליום ההולדת של הילד זאת בהחלט אופציה שכדאי לקחת בחשבון.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה