שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח בריאות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח בריאות
 

ביטוח בריאות: כך תבחרו נכון


ron ziv

רון זיו

 
 

כאשר מציעים לכם להצטף לביטוח בריאות פרטי או פשוט החלטתם שהגיע הזמן לרכוש עבורכם ועבור משפחתכם ביטוח בריאות פרטי, חשוב שתדעו לבחור נכון את חברת הביטוח ואת פוליסת ביטוח בריאות הכי טובה בשבילכם.

כיום ניתן לרכוש ביטוח בריאות פרטי על ידי חברות הביטוח בישראל ללא בעיה. התחרות היא קשה וכל חברה טוענת שהיא הכי טובה לכם. איך יודעים איזה ביטוח בריאות הכי טוב בשבילכם? התשובה תפתיע אתכם מאוד!

ביטוח בריאות פרטי הכי טוב

בחירת ביטוח בריאות פרטי מתנהל קודם כל בהכרה אישית של הצרכים האישיים שלכם ולוקחת בחשבון מספרים פרמטריים חשובים כמו מצב משפחתי, עיסוק, עישון וכו'. רק לאחר בחינת הצרכיים האישיים שלכם וגם הפחדשים שלכם ניתן לבחור את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר בשבילכם.

ביטוח בריאות פרטי מכיל מגוון כיסויים ביטוחיים אשר באים לתת מענה לבעיה שי בצערכת הציבורית. קודם כל חשוב מאוד לרכוש ביטוח בריאות אשר מעניק לכם את מה שקופת החולים לא מסוגלת לספק. כן, באמת יש דברים שקופת החולים לא יכולה לספק לכם וחושב לדעת זאת! קופת החולים לא יכולה לתת מענה לתרופות שלא בסל התרופות וכמו כן, קופת החולים לא יכולה להעניק לכם זירוז במקרה של השתלה או מענה לניתוח שאפשר לעשות רק בחו"ל. ההמלצה של משרד האוצר הוא קודם כל לרכוש כיסוי ביטוחי שכזה.

בנוסף, ביטוח בריאות פרטי מעניק לכם אפשרות לקבלת מענק חדש פעמי ידוע מראש בעת גילוי של מחלה קשה. חשוב מאוד מאוד לרכוש כיסוי ביטוחי זה בגיל צעיר שכן ככל שתתבגרו כך הצהרת הבריאות שלכם לא תהיה הכי נקייה בעולם ואם תרצו להצטרך לביטוח בריאות פרטי חברות הביטוח יחריגו לכם בעיות רפאויות וכך הביטוח שלכם יהיה נחות.

 באיזה חברת ביטוח רוכשים ביטוח בריאות פרטי בשנת 2021? 

כפי שהתחלנו לומר בהתחלת הכתבה, ביטוח בריאות פרטי יירכש רק לאחר בירור הצרכים האישיים שלכם. חברות הביטוח בישראל נמדדות על ידי משרד האוצר לפי מדד איכות השרות ותשלום התביעות שלהם וכל שנה מתפרסמות תוצאות הבחינה באתר משרד האוצר. חשוב לא פחות, במידה ובחרתם לעשות ביטוח בריאות עם סוכן ביטוח שאתם סומכים עליו ניתן לתת לסוכן את האשפרות להמליץ לכם על באיזה חברת ביטוח בריאות הכי טובה הוא ממליץ לכם לעשות כי גם קשרים אישיים עם חברות הביטוח יכולות לתת לכם מענה בעת צרה.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה