שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח בריאות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח בריאות
 

ביטוח רפואי בחו"ל – שלא נדע מצרות


 
 

 

כאשר מתכוננים לצאת לחו"ל מעדיפים בדרך כלל להדחיק מחשבות על מחלות, פגיעות וסכנות העלולות להתרחש במהלך הנסיעה, שהרי המטרה היא  ליהנות ולהיגרע, ולא לדאוג. ואולם, על מנת להיות מוגנים מכל צרה חשוב לארגן ביטוח רפואי לחו"ל אשר יאפשר לכם באמת לנסוע רגועים ונטולי דאגות, תוך ידיעה שאתם ובני משפחתכם מכוסים, ושתקבלו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר בעת הצורך. 

רכישה מושכלת של ביטוח בריאות לחו"ל

חשוב לדעת שקיימים הבדלים מהותיים בין סוגי הפוליסות של ביטוח בריאות לחו"ל, לא רק מבחינת עלויותיהן אלא גם בתכניהן. לכן יש לערוך סקר שוק בטרם הבחירה בפוליסת הביטוח המתאימה ביותר עבורכם. כמו כן, חשוב לקרוא את כל פוליסת ביטוח הבריאות המוצעת לכם ולא לפסוח על הפרטים הקטנים, הנספחים והחריגים. בעת רכישה מושכלת של ביטוח בריאות לחו"ל עליכם לבדוק בין היתר את פרטים הבאים:

האם מוצעת הטסה רפואית בחזרה לארץ בעת הצורך, כולל מלווים. כיסוי עלויות של בית חולים פרטי בעת נסיעה למדינות בעלות מערכת בריאות ציבורית ירודה. כיסוי הוצאות בגין הארכת השהייה בחו"ל עקב מצב רפואי שאינו מאפשר נסיעה. כיסוי הטסת קרוב משפחה לחו"ל אשר ילווה ויסעד מבוטח במצב רפואי ירוד, אדם מאושפז, או הנדרש להטסה לארץ. כיוסי טיפולי עזרה ראשונה וחירום לשיניים. חשוב לבדוק האם לחברת הביטוח יש מוקד חירום רפואי בעברית הזמין בכול ימות השבוע, עשרים וארבע שעות ביממה. סיבוכי הריון וגובה הכיסוי המוצע במקרים אלו. ביטול או קיצור נסיעה - חשוב לוודא מהם תנאי הפוליסה במקרים של קיצור או ביטול נסיעה. ביטוח תאונות אישות - יש לבדוק מהו סכום השתתפות החברה המבטחת במקרים כגון אלו. במידה והמבוטח סובל ממחלה כרונית או מבעיה בריאותית קשה יש לבדוק האם הפוליסה מכסה מצבים אלו. ביטוח רפואי עבור רילוקיישן לחו"ל – סוג זה שונה באופיו מביטוח רפואי לתקופות קצרות ולכן חשוב באופן מיוחד לתת את הדעת כל מרכיבי הפוליסה וכיסוייה, החל מביקור אצל רופא משפחה, דרך כיסוי עלויות של תרופות, ועד לאשפוזים וניתוחים מסובכים.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה