שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח בריאות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח בריאות
 

ביטוח תאונות אישיות


איציק דר
 
 

החיים מזמנים לנו לעיתים הפתעות, הפתעות שברובן נעימות וטובות אך לעיתים אנו נאלצים להתמודד גם עם הפתעות פחות נעימות. כשמדברים על הפתעות פחות נעימות אנו מדברים על תאונות שקורות ביום בהיר אחד, תאונות שברוב המקרים משפיעות עלינו לזמן קצר שלאחריו אנו חוזרים לשגרה. אך מה אם התאונה פוגעת באיכות חיינו? מה אם חלילה אנו הופכים לנכים לזמן קצר או לכל החיים? מי ידאג שנשמור על רמת חיים נאותה גם לאחר התאונה? בדיוק בשביל זה יש ביטוח תאונות אישיות.

שקט נפשי

ביטוח תאונות אישיות בשונה מביטוח בריאות נוגע לכל מה שאינו בגדר מחלה, כל מה שיכול לקרות לנו לפתע פתאום ולשנות את חיינו מן הקצה אל הקצה. המדובר הוא על מקרה של מוות מתאונה, פציעה שמשביתה אותנו מלעבוד זמן מה, ואף תאונות קטנות אשר הפגיעה בהן עלולה לגרום לנו לחוסר יכולת להתנהל כמו בשגרה לזמן מה. ביטוח כזה הוא ביטוח שידאג לנו לשקט נפשי, ביטוח אשר יספק לנו מקור הכנסה לאותה התקופה בה אנו מנועים מלעבוד, ואף ייתן לנו פיצוי כספי גם במקרה של פגיעות פשוטות כמו שבר ביד וכדומה.

מה חשוב לוודא?

כמו בכל ביטוח גם כשמדובר על ביטוח תאונות אישיות עלינו לוודא שאנו מבינים טוב את הפוליסה ואנו יודעים בדיוק על מה אנו משלמים. חברות הביטוח מציעות ביטוחים שונים ותעריף פיצוי שונה, וכדי שלא "נאכל אותה" במקרה של תאונה אנו חייבים לדעת שאנו מכוסים בצורה טובה, בעיקר בכל מה שקשור להיפגעות לזמן ארוך. אומנם הביטוח הלאומי אמור לתת לנו פיצוי לתקופה זו אך עם הפיצוי של ביטוח לאומי יהיה קשה מאוד להתנהל ולחיות חיים רגילים כמו לפני הפציעה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 5 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה