שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח בריאות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח בריאות
 

ביטוחי נסיעות של הראל וכלל ביטוחים


אמנון
 
 

 

הראל ביטוח

 

הראל ביטוח נסיעותהינה אחת מפוליסות הביטוח המומלצות ביותר למטיילים בחו"ל או כפי שטוענת סיסמת החברה "טס לחו"ל, אל תסמוך על המזל שלך".

אלו מאיתנו אשר טסים לחו"ל בקרוב בהחלט חייבים לבחור לעצמם חברת ביטוח נסיעות אשר תבטח את הטיול שלהם כך שלרגע לא יצטרכו לחשוש במקרה הצורך.

הראל ביטוח נסיעותמציעה למטיילים אופציות רבות של ביטוח נסיעות אשר יאפשרו לכל מבוטח ומבוטח לקבל את העזרה הכלכלית במקרה הצורך של התערבות רפואית בעת השהייה בחו"ל. כמו כן פוליסת הביטוח של הראל ביטוח נסיעות מכסה אפשרויות נוספות מעבר לאופציות המוכרות של טיפול רפואי רגיל כגון אפשרות פיצוי בשל נזקי רעידת אדמה, כיסוי כספי על איתור וחילוץ,פינוי יבשתי / ימי/אווירי במסגרת הכיסוי הכספי שעומד על סך מיליון ומאתיים אלף דולר. כיסוי כספי במקרה של הריון מחוץ לתחום,הטסה רפואית לארץ, ביטול חופשה או קיצורה בשל מלחמה או צו 8, כיסוי על אובדן איברים בסך של חמש עשרה אלף דולר, חבות כלפי צד שלישי וכיסוי כספי במידה ויש צורך במשפט פלילי. מחירי הביטוח הם 1.95 דולר למבוטח עד גיל 35 או 3.5 דולר ליום עד גיל 60. כמובן שעל אפשרות של ספורט אתגרי יש צורך להוסיף 2 דולר ליום ועל ביטוח המחשב האישי סכום דומה.

חשוב לציין שבנוסף לאופציה של הראל ביטוח נסיעות קיימות חברות ביטוח נוספות רבות כגון מגדל ביטוח נסיעות, הפניקס ביטוח נסיעות, ועוד חברות אשראי אשר מבטחות את לקוחתיהם וביטוח נסיעות של קופות החולים.

 

 

 

כלל ביטוח נסיעות:

 

אחת המומלצות מהאופציות הנוספות היא הפוליסה שמציעה כלל ביטוח נסיעות אשר מציעה אופציות מגוונות למטיילים ומספקת הגנה מקסימלית וכיסוי רפואי רחב במידת הצורך

כלל ביטוח נסיעותמציעה למבוטחיה 8 סוגים של הסכמי ביטוח המתחילים ב"כלל עולמי" ומסתיימים ב"כלל עולמי מנהלים". אפשרויות הפוליסות הרבות העומדות בפני המתעניינים בפוליסה של כלל ביטוח נסיעות מאפשרת לכל אחד למצוא את הפוליסה המיועדת לו והמתאימה לו במיוחד .

חשוב לזכור שההבדלים בין הפוליסות השונות אותן מציעה כלל ביטוח נסיעות יכולים להיות משמעותיים מאד כאשר עלות התשלום על הפוליסה אולי ישמע מזערי וההפרשים בתשלום יכולים להגיע לדולר או 2 דולר ליום אך שווי הכיסוי שונה לחלוטין בין פוליסה לפוליסה ומטייל אשר יפצע בסקי אך לא הצהיר שבכוונתו לעשות סקי ולפיכך אינו מבוטח על האופציה הזו לא יקבל את הכיסוי הרפואי המתבקש מחברת הביטוח אשר יכולה לטעון בקלות שאינה ביטחה את המטייל לפעילות זו ולכן אינה חייבת לשלם לו. לפיכך חשוב מאד להודיע לסוכן הביטוח בדיוק מה בכוונתנו לעשות במהלך הטיול ולפרט כל דבר אשר חורג מהשגרה כגון סנפלינג, סקי מים, טיפוס הרים,באנג'י, צניחה חופשית וכל ספורט אתגרי נוסף קיים.

מיותר לציין שחברות הביטוח ימצאו את הדרך לא לשלם על פציעה כלשהיא במידה והמבוטח אינו הצהיר זאת לפני שיצא לטייל ולכן יש לשים על כך את הדעת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה