שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח בריאות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח בריאות
 

השוואת ביטוח נסיעות לחול : ביטוח ויזה מול ביטוח ישראכרט


אמנון
 
 

 

ביטוח נסיעות הינו ביטוח שתפקידו להגן עליכם בזמן שהותכם בחו"ל ולוודא שבכול מקרה שבותתקלו - בין אם מדובר בצורך רפואי שעולה לפתע, אובדן או גניבה של מטען, ביטול או קיצור של נסיעה, תהיה לכם כתובת מהימנה לפנות אליה. בעבר מישרצה לרכוש ביטוח נסיעות היה חייב להגיע אל משרדו של סוכן נסיעות. למרבה השמחה, כיום כל התהליך הינו הרבה יותר קל, ותוכלו לרכוש או להפעיל ביטוח נסיעות באמצעות הטלפון. המבטחים העיקריים שמציעים ביטוח נסיעות בארץ הינן קופות החולים, חברות האשראי וחברות הביטוח הפרטיות הגדולות. אתהפרטים של כול פוליסה ופוליסה תוכלו לקרוא באינטרנט, כולל תקרות כיסוי,דמי השתתפות עצמית, ועוד.

 

לביטוחיםשמציעות חברות האשראי כמה יתרונות. ראשית, מדובר בביטוחי נסיעות בסיסיים, שיתאימו לרוב הנוסעים. עבור מי שיש לו צרכים מיוחדים, כמו נסיעההכוללת ספורט אתגרי, נשים בהריון, נוסעים בעלי בעיות רפואיות ידועות,וכולי, ישנה גם אפשרות להרחיב את הפוליסה בתוספת תשלום. שנית, ביטוחיהנסיעות מוצעים ללקוחות ללא תשלום, מה שהוא כמובן חסכוני מאוד ונוח. יתרוןנוסף הינו שהביטוחים הינם למעשה פוליסות של חברות הביטוח הגדולות והמובילותבשוק, כך שבכול מקרה אתם יכולים להיות סמוכים ורגועים ולדעת כי אתם נמצאיםבידיים טובות.

 

מי שמתכוון לעשות שימוש בביטוחי נסיעות של חברות האשראי, כדאי שישים לבלכמה דברים. יש לקרוא בעיון את פרטי הפוליסה, ולוודא שהיא מתאימה לכם, הדברחשוב במיוחד לגבי מי שסובל מעניין רפואי ורוצה לבדוק אם הביטוח תקף לגביו. נוסף עלכך, וודאו כי אכן פניתם אל חברת האשראי על מנת להפעיל את הביטוח - בעבראצל חלק מין החברות לא היה הכרח לעשות כן, אך כיום הדבר הינו הכרחי לפניכול נסיעה ונסיעה. חשוב לשים לב שאתם מקבלים מספר אישור או מספר פוליסה,ובנוסף חשוב מאוד לשמור על מספרי הטלפון לשעת חירום שקיבלתם איתכם במהלךכול ימי הנסיעה. ביטוחי הנסיעות של חברות האשראי מתאימות על פי רוב עבורנוסעים עד גיל שבעים וחמש, והן מכסות בדרך כלל נסיעות של עד חמישים וחמישהיום.

 

ביטוח ויזה הוא אחד מהביטוחים המוצעים ללקוחות חברת כ.א.ל והוא מציע פוליסה איכותית של חברת הביטוח הראל.ביטוח ויזה מוצע ללקוחות ללא כל תשלום, - אם אתם לקוחות החברה אשר מחזיקים כרטיס שלויזה (לא כרטיס זמני) צרו קשר עם מוקד שירות הלקוחות ותוכלו לקבל את כולפרטי הפוליסה.  ביטוח ויזה מעניקלכם כיסוי במקרים של הוצאות רפואיות, כולל הוצאות אשפוז, שכר מנתחים, טיפולי שיניים (טיפולי חירום), הטסה רפואית, וכמו כן כיסוי עבור המטען,ביטול או קיצור של הנסיעה.

 

ביטוח ישראכרט מציע ללקוחות החברה פוליסה של חברת כלל בריאות, מקבוצת הביטוח הגדולה כללביטוח. הביטוח היה מוחל בעבר באופן אוטומטי, אך מזה כמה שנים על הלקוחותלהתקשר ולהפעיל את ביטוח ישראכרט לפני כול נסיעה ונסיעה.  ביטוח ישראכרט מציע כמה סוגים של פוליסות בהתאם לסוג הכרטיס שאתם מחזיקים, ותוכלו לבדוק באתר החברה מהן תנאי הפוליסה המוצעים לכם.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה