שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח בריאות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח בריאות
 

השוואת ביטוח נסיעות לחול : ביטוח לאומי קארד מול ביטוח ישראכרט


אמנון
 
 

 

 

 

עבור מי שמתכנן נסיעה לחו”ל, ביטוח נסיעות הינו הכרחי. ביטוח נסיעות מבטיח שבכול מקרה שלא תתקלו בו, בכול מקום בעולם, תהיה לכם כתובת מהימנה ומקצועית לפנות אליה. גם מי שיוצא לחו”ל לנסיעה קצרה בת כמה ימים בלבד זקוק לביטוח, היות ואם יזדקק, חלילה, לטיפול רפואי או אם ייאבד לו המטען, ייגנב הדרכון, או כול מקרה אחר הדורש את התערבות הרשויות המקומיות, הוא ימצא את עצמו מתמודד לבד וללא סיוע מול מנגנונים לא מוכרים של מדינה זרה. למרבה השמחה ניתן להשיג כיום ביטוח נסיעות בקלות רבה, וישנם גם ביטוחים המוצעים ללא תשלום. בנוסף, אם בעבר היה צורך להגיע אל סוכן נסיעות בעל וותק וניסיון על מנת להפעיל ביטוח נסיעות, כיום תוכלו למצוא ברשת את הפוליסות כולן, על שלמותן, כולל האותיות הקטנות וכול הפרטים החשובים, באינטרנט. ביטוחי נסיעות מוצעים על ידי חברות הביטוח הפרטיות, על ידי קופות החולים השונו, וכן על ידי חברות האשראי. חברות האשראי מציעות את הביטוחים חינם, אך אתם יכולים להיות שקטים רגועים - כדאי לדעת כי הפוליסות שמציעות חברות האשראי ללקוחותיהן הן למעשה פוליסות של חברות הביטוח הגדולות במשק, אשר עובדות איתן בשיתוף פעולה. 
 
כאן נרצה לעבור בקצרה על שני ביטוחים של חברות אשראי: ביטוח לאומי קארד וכן ביטוח ישראכרט. בשני המקרים מדובר בביטוח איכותי, הניתן ללקוחות בחינם. אם אתם לקוחות של אחת מין החברות הללו, פנו אל מוקד שירות הלקוחות או אל מספרי הטלפון הייעודיים המפורסמים באתריהן, ותוכלו להפעיל את הביטוח בקלות רבה ובאופן מיידי. אך תשכחו לוודא כי קיבלתם מספר פוליסה וכן מספרי טלפון ליצירת קשר בשעת חירום. בשני המקרים מדובר בפוליסות בסיסיות, אותן תוכלו להרחיב במידת הצורך, כמו במקרים של נסיעות ארוכות, במקרים בהם אתם נוסעים עם ציוד יקר ועוד - כול ההרחבות הן בתוספת תשלום.
 
ביטוח לאומי קארד הינו ביטוח שניתן על ידי חברת AIG העולמית. ביטוח לאומי קארד ניתן ללקוחות המחזיקים כרטיסי לאומי קארד מסוגים שונים, והוא מעניק כיסוי עבור הוצאות רפואיות שונות, כולל אשפוז, ניתוחים והטסה רפואית, וכן עבור תאונות, ביטולי טיסה ומטען. כול פרטי הפוליסה של ביטוח לאומי קארד מפורסמים באתר החברה, וכדאי לקרוא אותה על מנת לבדוק האם היא מתאימה לכם.  מכיוון שהפוליסות המוצעות על ידי חברות האשראי מתאימות כמעט לכולם, סביר להניח שהיא תתאים גם לכם, אך מומלץ עדיין לבדוק את הפרטים הקטנים ותקרות הכיסוי, במיוחד אם יש לכם צרכים רפואיים מיוחדים.
 
ביטוח ישראכרט הינו ביטוח שניתן על ידי חברת כלל בריאות, מקבוצת כלל ביטוח.  ביטוח ישראכרט מתאים לנוסעים עד גיל שבעים וחמש שבריאותם תקינה. ביטוח ישראכרט מציע סוגים שונים של פוליסות עבור לקוחות המחזיקים כרטיסים שונים, ומומלץ לבדוק באתר החברה מהם התנאים של הפוליסה המוצעת לכם. שימו לב לכך שהביטוחים אינם מופעלים אוטומטית, כפי שרבים חושבים לעיתים, וכי חובה להתקשר ולהפעיל מחדש את הביטוח לפני כול נסיעה ונסיעה. 
 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה