שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח בריאות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח בריאות
 

חשיבותו של ביטוח רפואי לחו"ל עבור ישראלים


 
 

 

איש אינו רוצה לחשוב על תאונות ומחלות כאשר הוא יוצא לחופשה, לעבודה או אל לימודים בחו"ל. ואולם, למרבה הצער בעיות רפואיות בהחלט עשויות לצוץ ואף בזמנים הכי פחות מתאימים. יכולים אלו להיות כאבי שיניים בלתי נסבלים, אמבה או וירוס שנטפל אליכם במזרח הרחוק, מחלת הרים או תאונת סקי בהרי אירופה, וכמובן גם תאונות דרכים. לכן, לפני שעולים על המטוס חשוב להיות ערוכים לכל מצב, ולדאוג שכל בני המשפחה יהיו מכוסים עם ביטוח בריאות שמתאים לאופי הטיול ולמשתתפיו.

החשיבות של ביטוח רפואי בחו"ל

ביטוח רפואי לא רק חוסך בהוצאות הרפואיות הממומנות מכיסכם, אלא עשוי גם להציל חיים. במידה שהינכם שוהים במדינה ללא תשתיות בריאותיות מספקות, יכסה הביטוח הרפואי על הוצאות הפינוי עם אמבולנס אווירי, בעוד צוות מטעם החברה המבטחת מנחה אתכם לאורך כל תהליך הפינוי. חשוב לדעת כי ביטוח רפואי לחו"ל  נועד לספק הגנה רפואית וכלכלית למבוטחים עבור מגוון רחב של מצבים ושירותים, כדוגמת טיפולי חירום לשיניים, אשפוזים, רכישת תרופות וציוד רפואי, וביקור אצל רופאים מומחים. כל זאת בהשתתפות עצמית נמוכה בהשוואה למחיר שהייתם נדרשים לשלם עבור שירותים אלו, שבמדינות מסוימות עלולים להיות גבוהים מאוד.

בחירת פוליסת ביטוח רפואית לחו"ל

בקרב תיירים ישראלים קיימת נטייה לזלזל בחשיבותו של ביטוח בריאות לחו"ל, ולרכוש בדקה התשעים את ההצעה הזולה ביותר בה הם נתקלים, ללא עיון ושימת לב לפרטים ולתנאים. יש לציין כי מדובר בגישה מוטעית מיסודה, ואשר בעת הצורך תוביל להרבה טרטורים בירוקרטים, להוצאות כספיות גבוהות, וגם לדאגה מיותרת שהייתה נמנעת על ידי בחירה מוקפדת של פוליסת ביטוח רפואית לחו"ל. לכן, מומלץ לערוך סקר שוק מבעוד מועד עבור ביטוחי בריאות לחו"ל, לקרוא את כל פרטי ותנאי הפוליסות,  ולבחור מתוכן באחת המתאימה לסוג הנסיעה, למצבכם הבריאותי ולמדינה בה אתם מבקרים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה