שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח בריאות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח בריאות
 

לא מתפשרים – על ביטוח נסיעות למטיילים!


אמנון
 
 

 

כמצוין לעיל, הישראלים אוהבים לחסוך – טיול לחו"ל לעולם אינו זול, בפרט אם כל בני המשפחה נוסעים... אבל רגע לפני שאתם מסיימים את התוכניות לטיול – עליכם לדעת, שתאונות קורות לכולם, אף אחד מכם אינו חסין והבריאות, כידוע לכל, חשובה מכל דבר אחר.

עדיף לחסוך בקניות, אבל אסור לחסוך ברכישת ביטוח נסיעות, אשר יסייע לכם רבות, במידה ותזדקקו לכך...

מכיוון שרובכם רוצים לחסוך – במאמר זה נציע לכם שתי חברות, אשר המחירים שלהם לא בשמיים, אבל מציעות הרבה יותר מהמתחרות – אם תפנו לחברת הראל ביטוח נסיעות או לחברת כלל ביטוח נסיעות – אנו מבטיחים לכם שלא תתאכזבו, להפך!

ביטוח נסיעותלא עושים בכל חברה, בשל החשיבות שבעניין – רצוי וכדאי לפנות לחברות המובילות בתחום, אשר קיימות שנים רבות ובעלות מוניטין רב.

כמו בכל תחום, בפרט בתחום חשוב כמו זה, הניסיון מדבר בעד עצמו! שנים רבות של ניסוי וטעייה הביאו את חברת כלל ביטוח נסיעות ואת חברת הראל ביטוח נסיעות להיות המובילות בשוק ולצבור מוניטין וקהל לקוחות עצום.

אתם בוודאי שואלים את עצמכם – מדוע ביטוח נסיעות כה חשוב? האמת שהוא לא מהווה בחירה, אלא חובה! בדיוק כפי שבארץ אתם משלמים לקופת חולים מדי חודש בחודשו, כדי להיות מוגנים ולקבל שירותים רפואיים – קל וחומר, כאשר אתם נמצאים במדינה זרה.

כאשר תגיעו לחו"ל, קופת החולים שלכם בארץ כבר לא יכולה לעזור לכם בשום מקרה ובכל דבר שעלול לקרות – תצטרכו להוציא כסף רב מהכיס שלכם – אז איפה החיסכון פה? במקום לחסוך, תצטרכו להוציא אלפי דולרים על כל טיפול רפואי, אשר לו תזדקקו [ותאמינו לנו, לעולם לא ניתן לדעת מה יילד יום, אתם נמצאים בארץ זרה, חשופים למחלות ולפציעות ולא יהיה מי שיגן עליכם וחבל...].

בשאיפה שהצלחנו לשכנע אתכם – כדאי לכם לפנות עוד היום לחברת הראל ביטוח נסיעות או לחברת כלל ביטוח נסיעות ותאמינו לנו – באמת ובתמים – שרק תרוויחו.

ראשית – תיתקלו בצוות אדיב וחייכן ובעיקר – מקצועי! הצוות של החברות הללו יסביר לכם, בתור התחלה, את החשיבות שברכישת ביטוח נסיעות, על כל ההשלכות הקשורות אליו, על ההיבטים החשובים הטמונים בו, אשר קשורים לרכישת ביטוח זה ואז, בשלב הבא – הצוות של החברות הללו יציג בפניכם את מגוון הביטוחים הנרחב שיש ברשות החברות הללו.

ביטוח נסיעותדואגים להתאים, בדרך כלל, לפי מטרת הטיול שלכם, כמו, למשל – יש טיולים מסוכנים יותר [כמו – טיולי תרמילאים או טיולים המשולבים בספורט אקסטרים], יש טיולים לכיוון מדינות עולם שלישי [אשר בהן יש סכנות לכל מיני מחלות ולזיהומים למיניהם], יש טיול עסקים קצר, יש טיולי משפחות [ארוכים או קצרים] וכדומה...

מה שבטוח – שהן יציעו לכם בדיוק את מה שמתאים לכם ולא ינסו "לדחוף" לכם [כמו שעושות הרבה חברות מתחרות] ביטוחים שלא מתאימים לאופי ולסגנון הנסיעה שלכם.

ולסיכום – אנו מפצירים בכם – אל תחסכו בבריאות שלכם. הזול יעלה לכם ביוקר ואם לא יהיה לכם ביטוח נסיעות הולם ומקיף הכול, הטיול שלכם, בסופו של דבר, יעלה לכם הרבה יותר ממה שתכננתם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה