שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח בריאות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח בריאות
 

עיקרי פוליסת ישראמדיק למשפחות ויחידים בחו"ל


גיל גרוס

ישראמדיק

הביטוח הרפואי הטוב בעולם, בכל העולם.

 
 

פוליסת הביטוח הרפואי בחו"ל של ישראמדיק וBUPA היא המקיפה והטובה בעולם. התוכנית הרפואית העיקרית היא למשפחות ויחידים בחו"ל ושמה Worldwide Health Option. 

בעברית תוכנית זו נקראת "תוכנית אפשרויות הבריאות העולמית" וכשמה כן היא.

התוכנית מורכבת מכמה חלקים על מנת שאתם תוכלו להרכיב מחלקים אלו את מה שמתאים לכם. הפוליסה היא המקיפה ביותר ומעניקה שירותי רפואה פשוטים ומורכבים ככל שיהיו.

תוכנית אפשרויות הבריאות העולמית

מרכיב הבסיס של הפוליסה הוא אפשרות הביטוח הרפואי העולמי.

מרכיב זה מעניק לכם את כלל השירותים שנדרשים בבית החולים בטיפולי חירום או טיפולים מוזמנים מראש באשפוז או אשפוז יום.

כיוון שזו תוכנית הבסיס הביטוח הרפואי העולמי הוא חובה בכל רכישת פוליסת בריאות בחו"ל.

האפשרות הראשונה לבחירה היא מדיקל פלוס:

מדיקל פלוס נותנת לכם את מה שאתם זקוקים לו מחוץ לבית החולים כגון: ביקורי רופא משפחה או מומחה, פיזיותרפיה בדיקות הריון סקירות ובדיקות מעבדה בחו"ל.

האפשרות השניה לבחירה היא תרופות וציוד רפואי.

אפשרות זו נותנת כיסוי לכל תרופות המרשם, גם לתרופות למחלות כרוניות כדוגמאת אסטמה. ובנוסף מעניקה כיסוי לציוד רפואי בעת הצורך כגון קביים, כיסא גלגלים וחמצן.

אפשרות WELLBEING מעניקה לכם מגוון בדיקות תקופתיות המאפשרות לשמור על גוף בריא. בדיקות כגון: קולונסקופיה וPAP . בנוסף מעניקה אפשרות זו רפואת שיניים בכל מקום בעולם- מונעת שגרה ושחזור וגם טיפולים אורתודנטיים. יחד עם זאת גם בדיקות ראיה אחת בשנה משקפיים (מסגרות ועדשות) וכמו כן עדשות מגע.

אפשרות פינוי וחילוץ תעניק לכם פינוי רפואי במידה ואין אפשרות העומדת בדרישות המחמירות להעניק לכם טיפול ראוי במקום בו אתם שוהים. או לחילופין אם תבחרו בכך נעביר אתכם לישראל להמשך טיפול על מנת שתהיו בסביבה מוכרת לכם ובשפה העברית.

כסוי רפואי בארצות הברית הנה אפשרות נוספת בתוכנית זו. מרכיב זה מאפשר לכם גישה לקבלת טיפול רפואי על כל המתמע מכך בארצות הברית.

אפשרות מצב רפואי קיים נועד כדי לתת לאלו הסובלים ממצב רפואי קיים אשר בדרך כלל אינו תחת כיסוי בביטוחי הבריאות בחו"ל האחרים יכנס כחלק מהביטוח הרפואי שלכם בחו"ל ויטופל ככל מצב רפואי אחר כאילו היה אחרי ההצטרפות שלכם לביטוח הרפואי העולמי.

ההשתתפות העצמית היא חלקכם בתשלום לספקי הרפואה שמהם אתם מקבלים שירותים. אצלינו תוכלו לבחור כמה תשלמו עבור ההשתתפות העצמית שלכם. ואם להכילה כלל.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה