שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח בריאות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח בריאות
 

פוליסת בריאות פרטית


Alex Borod
 
 

 

החוק בארץ מחייב כל אזרח להירשם לשירותים הרפואיים המוצעים באחת בקופות החולים. כל אחד מן האזרחים בארץ זכאי לקבל את כלל השירותים אשר מוגדרים בסל הבריאות הממלכתי. החוק נקבע על מנת להבטיח שיוויון זכויות לכל האוכלוסייה בארץ ולמנוע מקרים בהם אזרחים אינם מקבלים טיפולים רפואיים עקב מצבם הכלכלי. החוק למעשה עוזר לכל האוכלוסייה בישראל, אולם קיימים מקרים בהם חולים נאלצים לחכות זמן רב לקבלת תור לעבור בדיקות, אבחונים או הליכים רפואיים. חולים כאלה מוצאים מענה למצוקה שלהם באמצעות הרפואה הפרטית בארץ.

רפואה פרטית בישראל

הרפואה הפרטית מאפשרת למטופלים לקבל שירותים רפואיים ברמה גבוהה, התורים הם זמינים יותר, והציוד הרפואי הוא יותר איכותי ומתקדם. עשיית שימוש בשירותי הרפואה הפרטית בדרך כלל כרוך בעלויות מאוד גבוהות. מטופלים בעלי ביטוח בריאות פרטי זכאים לעשות שימוש בשירותים הרפואיים הפרטיים בהתאם לתנאים של הפוליסה שרכשו. מצבה העגום של קופת החולים והרפואה הציבורית בארץ מדאיג אזרחים רבים אשר חוששים לזמינות ואיכות השירותים הרפואיים הציבוריים. על מנת להבטיח את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, כדאי לכל אזרח במדינה לרכוש ביטוח לשירותי בריאות פרטיים.

מה זה שירות בריאות פרטי?

החברות המבטחות השונות מציעות ללקוחות שלל מסלולים של ביטוח בריאות פרטי. הפוליסות מעניקות מגוון כיסויים שונים בתעריפים שונים. רכישת ביטוח בריאות מתאים מעניקה למבוטחים כיסוי במקרים בהם יש צורך לביצוע השתלת איברים או לעבור טיפולים רפואיים בחו"ל. חוץ מהשתלות, כדאי גם לרכוש כיסוי ניתוחים באופן פרטי, כיסוי לתרופות אשר אינן נכללות בסל הבריאות, כיסוי לביצוע אבחונים וטיפולים, וכיסוי כנגד מחלות קשות.

מי זקוק לכיסוי בריאות פרטי?

כל אזרח במדינה בכל גיל צריך לרכוש פוליסת בריאות פרטית. הפוליסה מספקת הגנה לכל המשפחה ומכסה עליהם מפני אסון רפואי אשר עלול לגרור עול כלכלי כבד. קיימים מקרים בהם אחד מבני הבית צריך תרופה מצילה חיים אשר לא כלולה בסל הבריאות, ובמקרים כאלה, ללא ביטוח מתאים, המשפחה נאלצת למכור את כל הנכסים שלה על מנת לממן את רכישת התרופה המיוחדת. חברות מבטחות רבות מעניקות לבני המשפחה מסלול מיוחד ומחירים משתלמים. לעיתים קרובות אפשר לבטח ילדים יחד עם ההורים כאשר התוספת לפרמיה החודשית היא סכום נמוך ביותר. זאת משום שילדים אינם מהווים סיכון גבוה לחברות המבטחות.

כיצד ניתן לרכוש ביטוח חיים?

ביטוח בריאות פרטי אפשר לרכוש באמצעות כמה חברות ביטוח גדולות ומובילות בארץ. על מנת להבטיח קבלה של מסלול כמה שיותר מקיף ומשתלם כלכלית, כדאי לערוך לפני שרוכשים פוליסת ביטוח השוואת מחירים מקיפה בין חברות שונות. חשוב מאוד לבדוק מהו הגובה של הכיסוי כפי שהוא מוגדר בפוליסה, ולעבור על הסעיפים הכלולים, כמו גם על רשימת התרחישים אשר איננה כלולה בפוליסה. קיימים מצבים בהם החברה המבטחת תבקש להגדיר תנאים מיוחדים בפוליסה, בעיקר כאשר מדובר על מועמדים עם עבר רפואי או עם מחלות פעילות. לפני שרוכשים את הפוליסה, כדאי מאוד להיוועץ עם יועצי ביטוח מטעם חברות שונות, ולבחון היטב את כל ההצעות, על מנת לקבל את הפוליסה המשתלמת ביותר. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה