שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2412
מאמרים: 7398
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח בריאות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח בריאות
 
החוק בארץ מחייב כל אזרח להירשם לשירותים הרפואיים המוצעים באחת בקופות החולים. כל אחד מן האזרחים בארץ זכאי לקבל את כלל השירותים אשר מוגדרים בסל הבריאות הממלכתי. החוק נקבע על מנת להבטיח שיוויון זכויות לכל האוכלוסייה בארץ ולמנוע מקרים בהם אזרחים אינם מקבלים טיפולים רפואיים עקב מצבם הכלכלי. החוק למעשה עוזר לכל האוכלוסייה בישראל, אולם קיימים מקרים בהם חולים נאלצים לחכות זמן רב לקבלת תור לעבור בדיקות, אבחונים או הליכים רפואיים. חולים כאלה מוצאים מענה למצוקה שלהם באמצעות הרפואה הפרטית בארץ.
המשך קריאה
עבור מי שמתכנן נסיעה לחו”ל, ביטוח נסיעות הינו הכרחי. ביטוח נסיעות מבטיח שבכול מקרה שלא תתקלו בו, בכול מקום בעולם, תהיה לכם כתובת מהימנה ומקצועית לפנות אליה. 
המשך קריאה
היציאה לרילוקיישן בחו"ל היא מאתגרת בכל היבט אפשרי. מרואת חדשים, אנשים עם תרבות שונה שפה זרה. אך התרגשות זו לקראת המעבר מלווה גם בחששות רבים.
המשך קריאה
פוליסת הביטוח הרפואי בחו"ל של ישראמדיק וBUPA היא המקיפה והטובה בעולם. התוכנית הרפואית העיקרית היא למשפחות ויחידים בחו"ל ושמה Worldwide Health Option. 
המשך קריאה
ביטוח נסיעות הינו ביטוח שתפקידו להגן עליכם בזמן שהותכם בחו"ל ולוודא שבכול מקרה שבו תתקלו - בין אם מדובר בצורך רפואי שעולה לפתע, אובדן או גניבה של מטען, ביטול או קיצור של נסיעה, תהיה לכם כתובת מהימנה לפנות אליה. 
המשך קריאה
  הישראלים אוהבים לחסוך וזו עובדה! אבל יש דברים שאסור לחסוך בהם ואחד מהם הוא, כמובן, הבריאות שלכם. ולכן – במאמר זה נדון אודות שתי חברות ביטוח מצוינות, אשר המחירים שלהן סבירים ביותר וההיצע שלהן נרחב ביותר.
המשך קריאה
  חברות ביטוח רבות מציעות כיסוי רפואי במקרה הצורך בעת טיול בחו"ל. 2 מהפוליסות המוצלחות והמומלצות ביותר הן של כלל ביטוח נסיעות והראל ביטוח נסיעות.
המשך קריאה
המדינה מחייבת כל אדם בעל רישיון נהיגה ושנוהג ברכב להיות מבוטח לפחות בביטוח חובה. קיימים ביטוחי רשות שמהווים הרחבה לביטוח החובה המכונים ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. נשאלת השאלה , מדוע המדינה מחייבת את הנהג בביטוח חובה ולמה צריך בכלל ביטוח רכב?  
המשך קריאה
בכל נסיעה שבה יוצאים מן הארץ על דרך ההפלגה, הטיסה או בנסיעה ברכב, יש לעשות ביטוח נסיעה לחו"ל, שכן יש לו תוקף ביטוחי, כלומר שניתן לתבוע את הזכויות שעליהן הסכמתם במעמד החוזה במידה וחלו התנאים המפורטים בחוזה
המשך קריאה
פוליסה אישית עם תקרת כיסוי של  $5,000,000 בארה"ב, ותקרת כיסוי של  € 3,800,000 מחוץ לארה"ב • הפוליסה אינה מוגבלת בזמן, גם אם חל שינוי במצב הבריאות. • אפשרות בחירה חופשית של נותני השירותים. בארה"ב – נותני שירות בהסדר באמצעות UnitedHealthCare  
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 21 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה