שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח דירה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח דירה
 

איך לבחור חברה לאבטח את הבית?


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

כאשר עומדים לבחור את החברה על מנת לאבטח את הבית, צריך לקחת בחשבון מספר רב של אלמנטים. לפעמים צריך לקחת בחשבון דברים כמו סוג וגודל הנכס, דלתות הכניסה או הכניסות דרך החצר וכן הלאה, מערכת האזעקה שמותקנת ועוד פרטים רבים. כאשר רוצים לבחור את החברה הנכונה ביותר כדאי לבדוק מספר רב של חברות ולוודא אילו אפשרויות כל אחת מהן מציעה.

 

ישנן חברות אבטחה המציעות אבטחה לבית בעזרת שומר אשר נמצא 24 שעות ומאבטח באופן אישי, ישנן כאלה המציבות שומר עם נשק וישנן כאלה אשר מסתפקות במערכת התרעה עם מרכזייה אשר זמינה כל שעות היום. אחד מן הדברים החשובים ביותר בנוגע לחברת אבטחה הוא לבדוק מהי רמת הנוכחות באזור המגורים שלכם. הכוונה היא לכך שעליכם לבדוק האם יש בכל מספר שכונות רכב שמסתובב 24 שעות ביממה או שאותו הרכב מתפרס על אזור רחב יותר. במידה והאזור גדול יותר הרי שדבר זה ישפיע על מידת הזמינות של האבטחה במקרה הצורך, אין ספ' כי זהו אחד מן הדברים המשפיעים ביותר כאשר בוחרים חברת אבטחה.

 

סוג האבטחה לבית כמובן משתנה מנכס לנכס, וישנם נכסים אשר זקוקים לאבטחה צמודה יותר מאחרים. פעמים רבות כאשר מדובר בבנייני מגורים רבי קומות ברמה גבוהה, ישנו שומר בכניסה ללובי אשר אחראי על אבטחת הבניין כולו. במקרים אלו חברות האבטחה נקבעת על ידי חברת הקבלן אשר בנה את הבניין, ואחראי על תחזוקתו. כאשר מדובר בבתים פרטיים, בעיקר של אישיות חשובה כמו פוליטיקאים למשל, האבטחה היא בעלת חשיבות ראשונה במעלה. מאבטחים ברמה גבוהה יכולים להבטיח את שמירת איכות החיים של המתגוררים במקום, כמו גם למנוע אפשרויות של פריצה או גניבה. בחירת חברת האבטחה הנכונה חשובה מאוד על מנת למנוע מקרים מעין אלו.

 

ישנן חברות אבטחה רבות הקיימות כיום בשוק, וכדאי לבדוק היטב אלו אפשרויות אבטחה מציעה כל אחת מהן, ולהתאים זאת לצרכים האישיים. יש מקרים בהם בחירת חברת האבטחה הנכונה עשויה גם להציל חיים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה