שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח דירה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח דירה
 

ביטוח דירה - לשמור על הרכוש היקר לנו ביותר


גלי פי

:)

 
 

 דירה היא הרכישה המשמעותית ביותר בחיינו. מדובר ברכישה בעלות ערך רב מכמה מובנים. המובן הראשון הוא ללא ספק המובן הכלכלי. רכישת דירה היא השקעה כלכלית משמעותית. מדובר בהוצאה הכספית הגדולה ביותר בקרב רובנו. הסיבה השנייה אשר הופכת את רכישת הדירה לרכישה משמעותית כל כך, היא העובדה שמדובר במקום בו אנו גרים, אוכלים וישנים. יותר מכך, הדירה שלנו היא המקום בו אנו שומרים את כל הרכוש שלנו.

בשל העובדות הללו, דירה היא רכוש אשר חשוב מאוד לשמור עליו ועל ערכו, הן אם מדובר על הערך הכספי והן אם מדובר על הערך הסנטימנטאלי. במדינת ישראל מלאת ההפתעות, קשה לנו לחזות את יום המחר. מבנים רבים ברחבי הארץ חשופים למגוון גדול של סכנות יומיומיות אשר עלולות לפגוע בהם. בין אם מדובר ברעידות אדמה, שריפות או התקפות טרור, אנו חייבים למצוא דרכים לשמור על הדירה שלנו מפני אסונות. ביטוח דירה הוא הכלי הטוב ביותר אשר נמצא בידינו על מנת לדאוג לערך הדירה שלנו, מעין גיבוי לפגיעה מסוג זה או אחר.

ביטוח מבנה ותכולה- להיות מכוסים מכל הכיוונים

ביטוח דירה מתחלק לשני סוגים שונים של ביטוחים, אשר באים לכסות פגיעות מסוגים שונים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה. בבואנו לרכוש ביטוח דירה, חשוב מאוד לרכוש ביטוח מבנה ותכולה, דהיינו, ביטוח משולב. ביטוח מבנה ותכולה מאפשר לנו לכסות את הדירה שלנו בכל מקרה שלא יתרחש, ובכך להיות בטוחים שהרכוש החשוב לנו ביותר לא יינזק. על מנת להבהיר מה רבה החשיבות ברכישת ביטוח מבנה ותכולה, נציג הסבר על כל אחד משני הביטוחים, מהם מורכב ביטוח מבנה ותכולה:

ביטוח מבנה

ביטוח מבנה הוא ביטוח אשר מתמקד בכל פגיעה שעלולה להיגרם למבנה הדירה שלנו. דהיינו, לקירות הדירה, או לתשתיות שלה. כשהדירה שלנו חווה פגיעה כזו או אחרת, אנו חייבים להוציא כסף רב על מנת לתקן את הדירה, ולהשיבה למצבה הקודם. במסגרת ביטוח מבנה אנו דואגים לכך, שבמקרה של פגיעה במבנה הדירה שלנו, אנו זכאים לפיצוי כספי מסוכנות הביטוח שלנו.

ביטוח תכולה

ביטוח תכולה בא לכסות כל פגיעה ברכוש שברשותנו, אותו אנו מחזיקים בתוך הדירה. כפי שנזכר לעיל, הדירה שלנו היא המקום בו אנו שומרים את כל הרכוש החשוב לנו ביותר. בין אם מדובר במכשירי חשמל, רהיטים או אוספים ייחודיים. תכולת הדירה שלנו שווה כסף רב, ועל כן חשוב לבטח אותה. פגיעה בדירה פעמים רבות כוללת פגיעה בתכולת הדירה. באמצעות ביטוח תכולת הדירה שלנו, אנו דואגים לשמור על ערך הרכוש שלנו, אותו צברנו במהלך השנים.

לסיכום, כשאנו באים לרכוש ביטוח דירה, ביטוח מבנה ותכולה הוא הביטוח המנצח. פוליסת ביטוח מבנה ותכולה תדאג לכך שאנו נהיה מכוסים בכל מקרה של פגיעה בכל אחד ממרכיבי הדירה שלנו. כשאנו רוכשים ביטוח לדירה שלנו, חשוב לרכוש את הביטוח המקיף ביותר שבנמצא, ביטוח מבנה ותכולה מספק לנו את הכיסוי המושלם.

רכישת ביטוח מבנה ותכולה חייבת להתבצע דרך סוכנות ביטוח מוכרת ורצינית. ביטוח מבנה ותכולה הוא ביטוח בעל חשיבות עצומה עבורנו, ואף כולל השקעה כספית בעלת חשיבות. על כן, אסור לרכוש ביטוח מבנה ותכולה כבלאחר יד. חייבים לעשות זאת דרך חברה עליה אנו סומכים.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה