שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח דירה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח דירה
 

כך תגנו על ביתכם


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

התקנת מערכת אזעקה

אחד הדברים החשובים ביותר שאפשר לעשות על מנת לשמור כמו שצריך על הבית הוא להתקין מערכת אזעקה אשר תתריע מפני פורצים. מערכת התרעה כזאת לרוב מקושרת למוקד אבטחה אשר במידה והתרחשה פריצה מפעיל את האזעקה, ומאפשר שליחת רכבי סיוע אשר יכולים אף לתפוס את הפורצים. במקרים רבים עצם הפעלתה של האזעקה עשוי להבריח את הגנבים, ולגרום להם להסתלק בידיים ריקות ללא שנגרם כל נזק ואובדן של חפצים יקרי ערך. גם כאשר מדובר באבטחה לעסק, התקנת מערכת אזעקה יכולה להיות פתרון יעיל וחשוב.

כלב שמירה

עוד אפשרות שעומדת בפני מי שרוצה למנוע ולהרחיק גנבים היא כמובן לקחת כלב שמירה. בעיקר כאשר מדובר על בתים פרטיים להם ישנה חצר גדולה, עצם קיומו של כלב שמירה מפחיד יכול להרתיע את הפורצים, ולמנוע מהם לנסות לחדור למבנה. לעיתים מספיק לראות את הכלב ולשמוע את הנביחות שלו על מנת לסכל כל ניסיון פריצה כזה.

ביטוח תכולת הדירה

גם במקרים בהם התרחשה פריצה או גניבה של חפצים מהדירה, ניתן לקבל החזר עבורם על ידי חברת הביטוח. על מנת לבטח את הבית הפרטי כל שנדרש הוא להזמין שמאי של חברת הביטוח, אשר יעריך את שווי החפצים במקום, בעיקר חפצים יקרי ערך כמו פרטי אומנות, מכשירי חשמל, תכשיטים, ועוד. לאחר הערכה כזאת נקבעת פרמיית הביטוח אותה יש לשלם בדרך כלל מדי שנה. במקרים בהם ישנו ביטוח תכולה אפשר להיות רגועים ולדעת כי גם במקרים לא נעימים כאלה בהם התרחשה פריצה, ניתן יהיה לקבל את הכסף בחזרה.

מערכת גילוי אש

עוד נושא שכדאי לחשוב עליו על מנת להגן את הבית הוא התקנתה של מערכת גילוי אש. מערכת כזאת לרוב מותקנת על התקרות במקום, ותפקידה להפעיל מערכת אזעקה כאשר נתגלה עשן המגיע אליה. הפעלה של מערכת כזו יכול לעשות את ההבדל בין הצלחה בכיבוי השריפה לפני שנגרם נזק לרכוש וסכנה לחיי אדם, לבין אי הצלחה והתפשטותה של השריפה לכל רחבי הבית, דבר אשר מלבד הסיכון לחיים גם פוגע משמעותית ברכוש במקום.

חשוב מאוד להתקין מערכת גילוי אש, גם במקומות ציבוריים כמו מטבחים של מסעדות וכו', אשר בהם הסכנה לפריצת שריפה רבים יחסית. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה