שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח דירה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח דירה
 

מוקדי אבטחה מעניק לכם בטחון מסביב לשעון


אושר

קופירייטינג

 
 

מוקדי אבטחה הינם חדרים שבהם מוצבות מצלמות, שאליהן מחוברים מסכים, שבאמצעותן מועברים שידורים ישירים מהזירה היכן שמוצבות מצלמות האבטחה שבאתרים השונים.מוקדי אבטחה פעילים ומאוישים מסביב לשעון, ע"י מוקדנים וצוותי אבטחה מקצועיים ומנוסים. בחדרים של מוקדי אבטחה, יהיה לפחות אדם אחד, מוקדן או מוקדנית, כשלעיתים קרובות, מצטרפים אליהם, צוותי אבטחה, שנמצאים בהיכון, במקרה של קריאה דחופה לאחד מהאתרים שנמצאים תחת אבטחה ושמירה של החברה המאבטחת.

מוקדי אבטחה הינם חלק מהשירות המוענק ע"י חברות למיגון, ללקוחותיהן, פרט לשירותים של מוקד סיור, מוקד רואה, התקנת מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה ועוד.

 

מוקדי אבטחה מקצועיים, מספקים ללקוחותיהם, שירותי אבטחה ברמה גבוהה, כשבכל מוקד אבטחה, נמצאת מוקדנית מקצועית, בעלת ניסיון בתחום של מעקב אחר תנועות חשודות במצלמות האבטחה, וגם בתחום של תגובה מיידית לאזעקה המופעלת באתרים השונים.פרט למוקדנית המקצועית המוצבת במוקד, מוקדי אבטחה אחראים על מוקד סיור, שתפקידו לפטרל מסביב לבתיהם או לבתי העסק של לקוחותיהם. ניידות של מוקד סיור, מפטרלות במהלך כל שעות  הלילה מסביב למקום המאובטח. במידה והן מקבלות קריאה מהמוקד, או מבחינות בעצמן בפעילות חשודה באתרים המאובטחים, צוות האבטחה של ניידות מוקד סיור, נכנס לפעולה מבצעית.

 

היעילות של מוקד אבטחה, נמדדת לפי מהירות התגובה של המוקדנית ושל צוותי האבטחה המצויים במוקד, ושל צוותי האבטחה של מוקד סיור.

על מוקדי אבטחה יעילים ומקצועיים, להגיב במהירות לתנועות חשודות אשר מועברות באמצעות מצלמות האבטחה באתרים, וכמובן במקרה של הפעלת מערכת האזעקה באתרים שנמצאים תחת אבטחה של מוקד אבטחה.

 

חברת בז בטחון הינה היום, חברה מובילה בארץ בתחום האבטחה, השמירה והבקרה על בתי עסק ובתים פרטיים. אנחנו מעניקים ללקוחותינו, שירותים של אבטחה, שמירה, סיור ובקרה במשך 24 שעות ביממה, ע"י צוותי אבטחה מקצועיים ביותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה