שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2410
מאמרים: 7394
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח דירה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח דירה
 

מצלמת אבטחה


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

מצלמת אבטחה

התקנה של מצלמת אבטחה מהווה את אחד הצעדים הפשוטים והבטוחים ביותר להשגת תחושת בטחון ושקט נפשי. התקנת מצלמת אבטחה תתאים למטרת הגנה מפני פורצים ולמטרות מעקב מרחוק מבניהן: מעקב אחר ילדים קטנים כאשר ההורים אינם בבית, מעקב אחר בית עסק והתנהלותו השוטפת כאשר הבעלים אינו בסביבה ועוד. כיום ניתן לרכוש מצלמות אבטחה במחירים שונים אשר יקבעו בדרך כלל ביחס לתכונות המצלמה והפונקציות אותן היא מאפשרת מתוכן: האפשרות לצילום בחושך, יכולתה של המצלמה לעמוד בתנאי האקלים והסביבה החיצונית, הדרך בה היא מעבירה את השדר (באופן חוטי, על חוטי או באמצעות האינטרנט), האפשרות להקלטה, ועוד

כיצד מומלץ לבחור מצלמת אבטחה?
על מנת לבצע בחירה חכמה חשוב לפני הקנייה לברר מהי המטרה שלמענה מותקנת מצלמה האבטחה ומהן התכונות הדרושות ממנה, הדרך הפשוטה ביותר תהיה לענות על השאלות הבאות: האם התקנת המצלמה באה לענות על הצורך בהגנה או על הצורך במעקב? האם נדרשת האופציה להקלטה? האם המצלמה תוצב בשטח סגור או בחוץ? מהו גודל השטח אותו מעוניינים לאבטח? כמה מצלמות יידרשו לכך? מהו התקציב? האם מדובר במצלמה מוסתרת או גלויה?

מצלמת אבטחה – סוגים עיקריים

מצלמת אבטחה פשוטה – מצלמה פשוטה, זמינה וזולה אשר מאפשרת צילום באור יום וניתן להתקינה במרחבים סגורים ומוגנים.

מצלמת לילה – מצלמה אשר משתמשת בתאורה אינפרא אדומה על מנת להציג תמונה ברורה גם בשעות הלילה.

מצלמת "אנטי ונדל" – מצלמה אשר משתמשת בתאורה אינפרא אדומה כדי לאפשר צילום בחושך ועשויה מברזל ככה שניתן להציבה גם בסביבה חיצונית.

מצלמה נסתרת – מצלמה קטנה אשר מעוצבת באופן ייחודי כך שניתן להחביאה ומאפשרת תכונות מגוונות מבניהן היכולת להקלטה ולראיית לילה.

דוגמאות להתאמה נכונה של המצלמה לצורך:
1. במקרה ומדובר במצלמה אשר מוצבת לצרכי הגנה לרוב תתאים מצלמת "אנטי ונדל" ממוגנת אשר מתאימה לתנאי אקלים חיצוניים יחד עם שילוב האפשרות לצילום לילה ולהקלטת התמונה.
2. במקרה ומדובר במצלמה אשר מטרתה מעקב אחרי בית עסק לדוגמא יהיה ניתן להסתפק במצלמה או במספר מצלמות פשוטות אשר יספקו צילום של מרחבים סגורים בתאורה מלאה.

 

         

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה