שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2518
מאמרים: 7559
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח דירה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח דירה
 
כיום, כמעט כל עסק נפרץ בישראל לפחות פעם אחת. כפי שבעלים של בתים פרטיים דואגים לשמור על הבית מפני שודדים, לחילופין מותקנות אזעקות ברכבנו, כך חשוב מאוד לדאוג ולהקפיד על שמירת בית העסק
המשך קריאה
  מהם הדרכים הטובות ביותר לשמור ולהגן על הבית מפני פריצות או שריפות. 
המשך קריאה
  ביטוח דירה הינו למעשה, הסכם בין שני צדדים בו חברת הביטוח תשלם למבוטח, בעבור הנזקים שקרו במידה וקרה אסון כלשהוא. כמובן, שתשלום זה ייעשה כנגד מקרים ספציפיים שהוגדרו בהסכם ושנגדם יכול להיות מופעלת הפוליסה. בהתחשב בעובדה שדירתנו הינה לרוב הנכס היקר ביותר שבבעלותנו, רצוי לכסות ביטוחית את כל אפשרויות הנזק שעלול להיגרם לה ברכישת פוליסה מתאימה.
המשך קריאה
כאשר מדברים על מערכות שונות לגילוי אשר הכוונה לכשירים חשמליים המותקנים בדרך כלל על התקרות בבית או במקומות הציבוריים, אשר מתריעים כאשר מגיע אליהם עשן.
המשך קריאה
מאמר מצוין על מוקדי אבטחה ויעילותם כמוקד סיור, בקרה ואבטחת בתים, עסקים וישובים. למידע נוסף המשיכו לקרוא את המאמר.
המשך קריאה
כאשר עומדים לבחור את החברה על מנת לאבטח את הבית, צריך לקחת בחשבון מספר רב של אלמנטים. לפעמים צריך לקחת בחשבון דברים כמו סוג וגודל הנכס, דלתות הכניסה או הכניסות דרך החצר וכן הלאה, מערכת האזעקה שמותקנת ועוד פרטים רבים
המשך קריאה
בשנים האחרונות עולה מנתוני שירות הכבאות הארצי כי חלה עליה מתמדת בשריפות. רוב השריפות הינן מעשה ידי אדם ומדובר בשריפות בשטחים פתוחים וציבוריים כאחד. יש בישראל מידי שנה כ- 1000 שריפות בשטחים הפתוחים ומידי כמה שנים מתחוללות שריפות באותו המקום הממש. שריפות אלה אינן נגרמות בשל שינויי האקלים אלא מהצתות או מאי תשומת לב וחוסר התחשבות.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-17 מתוך 17

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה