שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח חים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח חים
 
מהו ביטוח עסק? אילו סוגי כיסויים קיימים? כל זאת ועוד במאמר הבא.
המשך קריאה
אם חייתם בישראל בשנים האחרונות, אתם בוודאי מודעים לצורך בקרן פנסיה. יתרה מזו, אם אתם שכירים, בוודאי שמעתם על כך שהרוח החקיקתית הנושבת כיום מעבירה את הבחירה בסוג הביטוח הפנסיוני והחברה המבטחת מהמעסיק אל העובדים.
המשך קריאה
אנשים שעובדים בפרויקטים שונים בתחום הבניה חשופים ללא מעט תאונות ותקלות שעלולות להתרחש במהלך הפרויקט. לכן זה לא משנה אם אתם בתפקיד היזם, הקבלן או שאתם מאיישים כל תפקיד אחר בכוח שכן בכל מקרה עדיף יהיה לעשות ביטוח עבודות קבלניות. מדבור על ביטוח שייתן לכם כיסוי במקרים של נזק למבנה או, חלילה, נזק לעובדים שלוקחים חלק בביצוע המשימה ולכן לא כדאי יהיה לוותר על כזה דבר. בנוסף לכך, ברוב המקרים אנשים שירצו לסגור איתכם על עסקאות שונות בתחום שבו אתם עובדים גם ירצו לוודא שאכן יש לכם ביטוח כזה ולכן אין אפשרות לוותר עליו. מדובר על ביטוח שייתן לכם כיסוי בכל שלבי העבודה של הפרויקט והוא יותאם בצורה מרבית לצרכים שלכם, אז למה אתם מחכים?
המשך קריאה
אין כמו טיול משפחתי עם הילדים בחו"ל על מנת לקשר, לחבר ולאחד את המשפחה. הנסיעה המשותפת והשהות הארוכה ביחד, ללא חברים, ללא מורים, ללא שיעורי בית, ללא לחצי היום יום, הם מתכון נפלא לחיזוק הקשר המשפחתי. 
המשך קריאה
חופשה בחו"ל היא חלום עבור כל אחד שיוצא אליה, בכל גיל ולכל יעד. כיף לנסוע לחופשה עם המשפחה, עם חברים, עם בני הזוג ואפילו לבד. 
המשך קריאה
ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אחד הדברים החשובים ביותר לפני הנסיעה. לרוב מדברים על ביטוחים לנוסעים רגילים, כלומר אנשים צעירים, בריאים, שנוסעים לטייל במקומות רגועים (או פחות רגועים). 
המשך קריאה
ביטוח החיים, ובשמו המקצועי 'ריסק', הוא ביטוח שמטרתו להבטיח כי בעת פטירת אדם, יקבל בן זוגו או מוטב אחר, סכום כסף.
המשך קריאה
ביטוח החיים, ובשמו המקצועי 'ריסק', הוא ביטוח שמטרתו להבטיח כי בעת פטירת אדם, יקבל בן זוגו או מוטב אחר, סכום כסף.
המשך קריאה
כיום ידוע שממש כפי שיש לוודא לקראת טיול בחו"ל שהדרכון בתוקף, כך גם יש לוודא שעשיתם ביטוח נסיעות, ולא סתם ביטוח, אלא כזה שמותאם במדויק לצרכים שלכם ולאופי הטיול המתוכנן. עם זאת, בעוד שידוע שביטוח אידאלי עבור אירוע רפואי או נזק לכבודה...
המשך קריאה
קבלת החלטות הינו תהליך בו אנו מעדיפים אפשרות אחת  על פני אפשרות אחרת, גם בעת השוואת מחירים בענפי הביטוח אנו מבצעים תהליך של קבלת החלטות. 
המשך קריאה
1-10 מתוך 38 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה