שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח חים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח חים
 

השוואת ביטוח נסיעות – ביטוח נסיעות AIG מול ביטוח נסיעות ביטוח ישיר מול שירביט ביטוח נסיעות


אמנון
 
 

 

 

 כאשר אנחנו מטיילים או שוהים בחו"ל, אנחנו רוצים להרגיש הכי מוגנים ובטוחים מכיוון שאנחנו גם רחוקים מהבית וגם נמצאים בסביבה פחות מוכרת מהסביבה הטבעית שלנו. על מנת להבטיח כי תחושת הביטחון לא תפוג ולו לרגע אחד במהלך השהייה שלנו בחו"ל, מאוד חשוב להצטייד בביטוח נסיעות לחו"ל של אחת מחברות הביטוח המובילות אשר יבטיח לכם שלא משנה מה יקרה, אתם תהיו בידיים טובות ומישהו ידאג לכם. במאמר שלפניכם נשווה בין ביטוח נסיעות AIG, ביטוח נסיעות ביטוח ישיר לבין שירביט ביטוח נסיעות.

 

 

מה דומה בין ביטוח נסיעות AIG, ביטוח נסיעות ביטוח ישיר וביטוח נסיעת של חברת שירביט.

 

ביטוח נסיעותשל כל החברות מותאם לסוגים שונים של נסיעות, מכיוון שהצרכים של המשפחות שונים לעומת הצרכים של אנשי עסקים או של התרמילאים. בנוסף, את כל הפוליסות, בין אם הן של ביטוח נסיעות AIG, שירביט ביטוח נסיעות או של ביטוח נסיעות ביטוח ישיר ניתנות להרחבה והתאמה ייחודית בהתאם למצבו של המבוטח והנסיעה אשר הוא מתכנן. דבר נוסף אשר זהה בין שלושת החברות האלה הוא כי מדובר בחברות גדולות אשר מהוות גופים אמינים ובטוחים ומפעילים מערך שירות לקוחות יעיל ונוח על מנת לתמוך במבוטחים שלהם בכל צרה שלא תבוא.

 

בביטוח ישיר ובחברת AIGמציעים הנחות והוזלות עבור לקוחות החברות אשר בחרו בהן לביטוח הדירה או לביטוח כלי הרכב ושלושת החברות מפעילות סניפים רבים בכל רחבי הארץ, בהם יש קבלת קהל לקוחות.

 

 

השוני בין ביטוחי נסיעות לחו"ל של החברות AIG, ביטוח ישיר ושרביט

 

ב- AIGמחלקים את כל הביטוחים לקטגוריות שונות כגון AIG EXPLOREשהוא ביטוח נסיעות לתרמילאים, AIG BUSINESS TRAVELERשהוא ביטוח הנסיעות אשר מותאם במיוחד לאנשי עסקים, ביטוח נסיעות לחו"ל המיועד למשפחות הנופשות תקופות קצרות ו-AIG GOLDEN TRAVELER  אשר מותאם במיוחד עבור בני גיל הזהב. בביטוח ישיר התאימו חבילות ביטוח נסיעות במיוחד עבור התרמילאים, עבור מטייליי ספורט אתגרי ועבור כל שאר המטיילים ושמו של האחרון הוא ביטוח נסיעות אישי. חברת ביטוח שירביט מציעה פוליסת ביטוח "שיר לנוסע" בסיסית שניתן להרחיבה באמצעות תוספות מותאמות באופן אישי. כמו כן, ביטוח הנסיעות של AIGמוצע ללא תשלום עבור לקוחות של לאומי קארד ובחברת ביטוח ישיר קיימות הרחבות לביטוח הנסיעות הכללי אשר מיועדות עבור נשים בהריון, עבור מי שנוסע לעסוק בספורט חורף ועבור מי שמעוניין לכלול בביטוח שלו אפשרויות של איתור וחילוץ.

 

בין אם תבחרו בחברת AIGובין אם תחליטו לעשות את הביטוח בביטוח ישיר או בחברת שרביט, מאוד חשוב להקפיד לעבור על כל סעיפי הפוליסה ולוודא כי הם כוללים את כל אשר אתם חושבים שיהיה נחוץ לכם על מנת להרגיש באמת בטוחים ומוגנים. אם הנכם סובלים ממחלה כרונית כלשהי או נוטלים תרופות, חשוב ליידע על כך את מי שמכין עבורכם את פוליסת הביטוח ובמידה ואתם לא בטוחים או אם יש לכם שאלות, על תחששו לשאול ולחקור את נציג הביטוח על מנת לוודא כי הנכם מבינים את כל סעיפי הפוליסה. 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה