שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח חים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח חים
 

איך לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב ולהישאר בחיים


מקיף

אתר מקיף מכיל מאמרים וטיפים בנושא ביטוח רכב וביטוחים אחרים. כמו כן, על ידי השארת פרטים ניתן לקבל 4 הצעות מחיר ממספר חברות ביטוח מהגדולות בשוק.

 
 

נהג חדש, נהג זהיר, נהג ותיק- על כולנו חלה החובה לבטח את רכבנו בפוליסות יקרות. מה אנחנו בעצם יודעים על ביטוח רכב ועל ההצעות שחברות הביטוח נותנות לנו? ככל הנראה, לא מספיק. במאמר הבא נסביר איך לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב ולהישאר בחיים.


אין עוררין על העובדה כי מחירי ביטוח רכב ומגוון הפוליסות השונות המוצעות, למעט ביטוח חובה לרכב,  עלולים לבלבל כל בר דעת המבקש לרכוש פוליסה, או לחדשה, אחת לשנה.

מכוון שיש תחרות על כספי הביטוח שלנו בין חברות שונות, מומלץ לערוך השוואת ביטוח רכב  על פי הפרמטרים העדכניים עבור הנוהג ברכב, כדלקמן: סוג הנוהג ברכב, מבחינת ניסון, גיל ועברות תנועה קודמות של הנהג, תפקיד הרכב, למשל רכב הסות ילדים לעומת רכב לשימוש פרטי בלבד, סוג הרכב, לדוגמה ג'יפ יוקרתי ועוד קריטריונים המשפיעים על מחיר ותנאי הפוליסה המוצעת, סוג הביטוח הרצוי, שהרי  השוואת ביטוח מקיף מול ביטוח חובה לרכב אינה רלוונטית כלל, כיוון שפערי המחיר בפוליסות שונה לחלוטין.


כאמור, השוואות ביטוח רכב וקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב בטרם חידוש ורכישת פוליסה כזו או אחרת הכרחית כל מנת להוזיל את עלויות הפוליסה,כמו גם בכדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר לשכור את שירותיה של חברת הביטוח שתשרת אתכם נאמנה במקרים של תביעה, נוכח עובדה זו מומלץ גם לערוך סקר המתייחס אף לאיכות השירות של חברת הביטוח, מספר תביעות קודמות,והמלצות לקוחות ומכרים שבסביבתכם.

כיום ניתן לקבל הצעות מחיר לביטוח הרכב באמצעות אתרי האינטרנט של חברות הביטוח השונות, או באמצעות אתרים רשמיים וממשלתיים, המציגים פחות או יותר את עלויות הפוליסה, על פי נתוני שנמסרו על ידי החברות הגדולות, אף כי יש להניח כי המחירים האמתיים יינתנו בערבון מוגבל, באמצעות נציג טלפוני של החברה, או לאחר שבאו במשא ומתן מול הלקוח. אל תתביישו ליידע את החברה או הסוכן כי בידכם הצעת מחיר משתלמת יותר, במידה ואין לכם עברות תנועה ואתם עונים על פרמטרים של ביטוח משתלם, מבחינת רמת הסיכון לסוכנות הביטוח, סביר כי יילחמו עליכם בשיניים ויורידו עבורכם את המחירים משמעותית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה