שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח חים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח חים
 

בחירת ביטוח רכב - מדריך קצר


אריאל כהן
 
 

ביטוח לרכב הוא הכרח חוקי ופרקטי לכל בעל רכב באשר הוא. ישנם סוגים שונים של ביטוח רכב, ובאחריות כל בעל רכב להחזיק ברשותו ביטוח תקף. בשורות הבאות נסקור ונעמוד על ההבדלים בין סוגי הביטוח השונים, על מנת לסייע לבעלי הרכב להכיר את חובותיהם וזכויותיהם. אנו משוכנעים שהתוכן יסייע לכל מי שמחפש ביטוח - ומאחלים קריאה מהנה ומועילה!

מה חשוב לדעת על ביטוח חובה?

ביטוח חובה הוא ביטוח אשר מכסה עבור נזקי גוף ונפש בלבד. אם אתם מעוניינים בכיסוי עבור נזקי רכוש, עליכם לרכוש ביטוח מקיף לרכב. בנוסף לכך, אם אתם מעוניינים בכיסוי עבור נזקים לצד שלישי עליכם לרכוש ביטוח צד שלישי.
ביטוח החובה מספק כיסוי עבור הנהג, מי שישב עמו באותו הרכב ועוברי אורח שנפגעו כתוצאה מהתאונה. הכיסוי הוא עבור טיפולים, ניתוחים, אשפוז, שיקום, השתלות, טיפולים נפשיים ארוכי טווח, תרופות ולמעשה כל עניין רפואי שיש לו קשר ישיר עם הפגיעה בתאונה.

מה חשוב לדעת על ביטוח מקיף טרם שרוכשים אותו?

ביטוח מקיף יכול להיות שונה מחברת ביטוח אחת לשנייה, כל חברת ביטוח מחשבת את הפרמיה על פי שיקוליה האישיים ולכן המחיר גם שונה בכל חברת ביטוח. חלק מחברות הביטוח לא מסכימות לבטח אנשים להם עבר תאונתי גדול מידי או שהן גובות פרמיה גבוהה במיוחד עליהם, חלק מחברות הביטוח לא מסכימות לבטח נהגים מתחת לגיל מסוים ועוד.
דבר חשוב נוסף שיש לדעת הוא שבמידה ויש לכם ביטוח חובה בחברת ביטוח אחת – אין זה אומר כי אתם מחויבים לעשות בה את הביטוח המקיף, תוכלו לעשותו בכל חברה וכך תוכלו לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר.

מהו ביטוח צד ג ומה חשוב לדעת עליו?

ביטוח צד ג הוא ביטוח אשר מספק כיסוי עבור נזקים לצד שלישי. מדובר על נזקי רכוש בלבד שכן נזקי גוף ונפש מכוסים על ידי ביטוח החובה.
ביטוח צד ג הוא ביטוח שניתן לרכוש בפני עצמו אך הוא כלול במסגרת הביטוח המקיף. כאשר אנשים רוכשים ביטוח צד ג בלבד הם למעשה מעוניינים לבטח אך ורק את הצד השלישי שמעורב בתאונת דרכים וזאת כדי שלא יצטרכו לעמוד בהוצאות אלו.
מדובר על ביטוח רשות והמחיר שלו משתנה מחברת ביטוח אחת לשנייה ולכן ראוי לבצע השוואת מחירים ולבחור את הפוליסה המשתלמת ביותר מבחינה כלכלית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה