שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח חים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח חים
 

ביטוח גני ילדים


טוב לעסק

אתר טוב לעסק  הינו אתר המספק מגוון שירותים ופתרונות לעסקים.

 
 

 

  

חשיבות ביטוח גני ילדים

  גני ילדים הם מקומות מלאי צהלות שמחה וססגוניות עולצת – אבל גם מקום מועד לפורענות שהרי זאטוטים, מטבעם, לא תמיד מודעים לכל הסכנות האורבות להם מסביב, גם בגנים שבהם מקפידים על כללי הבטיחות, שהרי גם הגננות המסורות ביותר והערניות ביותר לא מסוגלות לעקוב אחרי כל ילד וילד לאורך כל שעות הפעילות בגן. על מנת להפעיל גן ילדים וליהנות משקט נפשי ככל האפשר (למרות גודל האחריות) חשוב מאוד לרכוש ביטוח גני ילדים – ביטוח שייתן מענה לתאונות שעלולות להתרחש במהלך הפעילות בגן, ובנוסף יספק פתרונות לצרכים הביטוחיים האחרים של הגננת ושל הגן.  

מה כוללת פוליסת ביטוח גני ילדים?

על מנת שפוליסת ביטוח גני ילדים אכן תספק מענה מקיף לגן ולגננת, כדאי מאוד להרכיב אותה ספציפית בהתאם לצרכים הייחודיים של הגננת והגן. המרכיבים האופציונאליים של ביטוח שכזה הם ביטוח צד ג' למקרה של תאונות בהן נפגע אחד הילדים, ביטוח צד ג' להורים אם חלילה אחד מהם נפגע בעת שהוא נמצא בשטח הגן, ביטוח למבנה המבטיח פיצוי במקרה שנגרם לו נזק מסיבה כלשהי, ביטוח דומה לרכוש הנמצא בגן (כולל המגלשות, הנדנדות ושאר המתקנים בחצר) וביטוח אישי לאנשי הצוות של הגן, שגם הם עלולים להיפצע במהלך עבודתם (כולל ביטוח סיעודי וביטוח פנסיוני, אם ברצונם בכך).

בנוסף, ניתן לכלול במסגרת ביטוח גן ילדים גם מענה לפיצוצים בצנרת או נזקים אחרים לתשתית בדמות שירות תיקונים זמין (פרמטר חשוב מאוד בגן ילדים, שזקוקים למקום בטוח שכל המערכות בו מתפקדות כהלכה לאורך כל שעות הפעילות).

איך לבחור ביטוח לגן ילדים?

פרמטר אחד בבחירת ביטוח גני ילדים הוא באופן טבעי מחיר הפוליסה – אולם חשוב לזכור שגן ילדים הוא מקום בו שוהים ילדים רכים בשנים לאורך שעות רבות. אם חס וחלילה נגרם נזק כלשהו לאחד הילדים (ובסופו של יום תאונות, למרבה הצער, הן חלק מהחיים), פוליסת ביטוח לא מתאימה תוסיף עוגמת נפש רבה על הנזק שכבר נגרם.

בנוסף, חשוב לוודא כי הפוליסה מכסה את כל שעות הפעילות בגן, ואף מעבר לכך (כדי שאם אחד ההורים מאחר לקחת את ילדו מהגן, עדיין הם יהיו מבוטחים),  כמו כן יש לוודא  שהפוליסה אינה מוגבלת לפעילויות מסוימות בלבד.

   


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה