שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח חים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח חים
 

ביטוח חובה למשכנתא – ביטוח חיים


גלי פי

:)

 
 

 קבלת אישור על משכנתא אינה פרוצדורה פשוטה ולעיתים דורשת ריצה בין בנקים על מנת לקבל הצעות בתנאים וריביות שונים. לאחר שמקבלים הצעה טובה ומגיעים אל הבנק על מנת לחתום על משכנתא, מגלים כי קיים ביטוח שהבנק דורש ובלעדיו לא ניתן לקבל משכנתא.

ביטוח חיים למשכנתא – מועיל לשני הצדדים

אנשים רבים המגיעים אל הבנק על מנת לקבל משכנתא ונדרשים לרכוש ביטוח חובה , טועים לחשוב שמדובר בהוצאה מיותרת שהבנק דורש אך רכישת פוליסת ביטוח חיים מהווה יתרון משמעותי עבור הלווה כמו גם לבנק. במידה ואחד מהלווים הולך לעולמו, פוליסת ביטוח חיים היא שמאפשרת ללווה שעודנו בחיים לרשום את הנכס על שמו כאשר חברת הביטוח ממנה רוכשים את הפוליסה או הבנק דואגים ליתרת החוב של המשכנתא. כך ניתן למנוע את עול התשלומים והקשיים הכלכליים הצפויים של בן הזוג שעודנו בחיים. הבנק מצידו מקבל עירבון שאכן כל הכספים שהלווה יוחזרו אליו פלוס הריבית. פוליסת ביטוח חיים היא הדרך הטובה ביותר להבטיח את העתיד הכלכלי של המוטב המצוין בפוליסת הביטוח (לרוב הבן או בת הזוג והמשפחה הקרובה).

ביטוח חובה למשכנתא – הרחבות

ביטוח חיים הנרכש במסגרת ביטוח חובה למשכנתא נחשב לבסיסי ביותר ולכן חברות ביטוח מציעות לרכוש הרחבות ותופסות לפוליסת הביטוח. כאשר לקוח רוכש פוליסת ביטוח חיים, יש באפשרותו להוסיף הרחבה הנוגעת בנושא של אובדן כושר עבודה כך שבמידה ואין באפשרותו לעבוד בעקבות תאונה, נכות, רשלנות רפואית או פיטורין, חברת הביטוח תדאג לכסות עבורו את התשלומים החודשיים של המשכנתא.

השוואה בין פוליסות ביטוח חיים

על מנת לרכוש פוליסת ביטוח חיים שתהיה משתלמת יש לבדוק מספר פרמטרים:

מהו הסכום אותו תידרשו לשלם כל חודש ועל מה מתחייבת חברת הביטוח?

האם ישנן הרחבות אותן ניתן לרכוש כתוספת לפוליסת ביטוח חיים שרכשתם והאם הן כוללות גם אפשרות של תקופת אבטלה

וודאו כי פוליסת ביטוח חיים כוללת את שני בני הזוג כך שהיא מופעלת כאשר אחד מהם (לא משנה מי) הולך לעולמו וחברת הביטוח תשלם את יתרת המשכנתא פלוס הריבית לבנק.

כאשר רוכשים פוליסת ביטוח חיים, הפרמיה נקבעת בין השאר בהתאם לגילו של המבוטח ומצבו הבריאותי. יש לוודא כי גובה הפרמיה נשאר זהה במשך השנים.

היכן רוכשים פוליסת ביטוח חיים?

הבנק אשר דורש ביטוח חובה למשכנתא מאפשר לכם לרכוש ביטוח חיים דרכו אך אינו מונע מכם לעשות זאת מול חברת ביטוח חיצונית. ההפרש בין פוליסות ביטוח חיים המוצעות על ידי הבנק משתלמות הרבה פחות ממה שחברות הביטוח מציעות ולכן לפני שמגיעים לחתום על משכנתא ולרכוש ביטוח חובה כדאי לבצע בדיקה מול מספר חברות ביטוח על מנת לרכוש ביטוח חיים שיהיה הכי משתלם עבורכם.

     


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה