שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח חים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח חים
 

ביטוח נסיעות לחו"ל


אמנון
 
 

 

הרבה אנשים לא מודעים למשמעות שיש לחופשה ויותר מידי אנשים ממשיכים לעבוד חודשים על גבי חודשים מבלי לנצל את האפשרות הנפלאה של לקנות כרטיסי טיסה מוזלים ולנסוע לכמה ימים באירופה. אם גם אתם עבדתם יותר מידי קשה בזמן האחרון, בין אם אתם עצמאים ובין אם אתם שכירים, אז למה שלא תפרגנו לעצמכם קצת חופש? הרי בשביל מה אתם עובדים אם לא כדי שתוכלו ליהנות גם מכל מה שאתם מרוויחים? קחו את בני הזוג או את כל המשפחה כולו וצאו לחופשה, כי זה ייתן לכם הרבה אנרגיות אפילו אם החופשה היא רק של כמה ימים. יהיה לכם כיף לתכנן את החופשה ולראות מה אתם יכולים לעשות בה, אך מעבר לכך, טוב תעשו אם תחשבו גם על הנושא של הביטוח בחופשה. זה נכון שאתם נוסעים בטוב ולא רוצים לחשוב על מחלות, תאונות או על אובדן של רכוש, אך מה לעשות שזה חלק מהחיים שלנו? אתם אנשים בוגרים שמבינים שלעיתים לחיים יש תוכניות אחרות, ולכן מאוד כדאי שתעשו לכם ולכל מי שנוסע איתכם ביטוח נסיעות לחו"ל.

יש הרבה סוגים של ביטוחים

חשוב לדעת שזה לא באמת כל כך פשוט לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל, והסיבה העיקרית לסיבוך זו כמובן העובדה שיש הרבה סוגים של ביטוחים. יש ביטוחי נסיעות לחו"ל שיכולים להתאים יותר לאנשי עסקים יש ביטוחים שמתאימים יותר לאנשים צעירים שנוסעים לחודשים ארוכים. זוהי הסיבה לכך שלפני שאתם קונים את הביטוח הראשון שאתם רואים, כדאי לכם לחשוב קצת על אופי הטיול שלכם ועל מה שדרוש לכם. למה שתשלמו על ביטוח נסיעות לחו"ל שכולל גם סעיפים של חילוץ ומימון של תאונות שנוצרות כתוצאה מפעולות אקסטרים שונות אם זה בכלל לא חלק מהתוכניות של הטיול שלכם? לרוב סעיפים כאלה מייקרים בלא מעט אחוזים את עלות הביטוחים, ולכן אין לכם כל סיבה לקנות ביטוח כזה. מה שאתם צריכים באמת זה למצוא פשוט סוכנות ביטוח טובה שבה סוכני הביטוח יידעו להציע לכם ביטוח שבאמת יתאים לצרכים שלכם, כי רק במצב כזה תוכלו לקנות ביטוח מתאים ולא סתם לקנות את הדבר הכי יקר שיש.

כמה זה עולה והאם זה כדאי

אין ספק שלשלם על ביטוח שתעשו לנסיעה שלכם לחו"ל זה עוד כסף שתוציאו על הטיול, אך השאלה היא כמה זה עולה והאם זה שווה את זה? לגבי המחיר אפשר לראות כמובן שבכל סוכנות ביטוח ידרשו מכם מחיר אחר על אותה הפוליסה בדיוק, ולגבי שאלת הכדאיות התשובה היא חד משמעית כן. אין שום סיבה בעולם שבגללה אתם צריכים לנסוע לכמה ימים לחופשה בחו"ל, לסבול מבעיות בריאות או תאונות, לממן לבד את הטיפולים ואחר כך עוד להחזיר על כך חובות במשך כל החיים. אתם יכולים לחסוך לעצמכם את כל הכאבים האלה ואת כל הסיבוך הזה בקלות, כי אם יהיה לכם ביטוח טוב לנסיעה, הביטוח יהיה זה שישלם את כל ההוצאות על הטיפולים שלכם. לא מוותרים על ביטוח לנסיעה כי עם ביטוח נכון אפשר לנסוע רגועים ולהיות בטוחים שגם תחזרו הביתה בשלום. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה