שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח חים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח חים
 

ביטוח נסיעות לחו"ל לאוכלוסיות מיוחדות


אמנון
 
 

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אחד הדברים החשובים ביותר לפני הנסיעה. לרוב מדברים על ביטוחים לנוסעים רגילים, כלומר אנשים צעירים, בריאים, שנוסעים לטייל במקומות רגועים (או פחות רגועים). אבל ישנן אוכלוסיות רבות נוספות בארץ ובעולם שנוסעות לטייל וזקוקות לטיפול ביטוחי מיוחד. בין היתר: נכים, קשישים, חולים במחלות כרוניות כמו סוכרת, וגם תרמילאים ונוסעים לטיולי ספורט אתגרי.

ביטוח נסיעות לחו"ל לאוכלוסיות מיוחדות באמצעות סוכן ביטוח

היתרון של סוכן הביטוח בניגוד לפוליסות של חברות האשראי או קופות החולים, הוא הליווי האישי והצמוד. אפשר לדבר עם הסוכן או מנכ"ל החברה מכל מקום, וזה הרבה יותר טוב מלנסות להשיג את הרופא. לסוכן הביטוח יש בנק ימים של ביטוח ולכן אפשר להאריך את הביטוח תוך כדי הנסיעה. בנוסף, לחברות הביטוח הפרטיות יש גם פוליסות מותאמות אישית וזה מצוין לנוסעים מאוכלוסיות מיוחדות, כמו קשישים ונכים. להלן כמה דוגמאות לפתרונות עבור האוכלוסיות שבעניין:

·         ביטוח לנסיעות יוקרתיות. סוכנות פרטית מאפשרת לבטח את הציוד היקר שאתם לוקחים אתכם לשייט לדוגמה, או לבטח את הנסיעה כולה, שעולה הרבה מאד כסף, למקרה של ביטול של אחד הצדדים. זה צעד חכם מאד שכן אם בוטלה הנסיעה שלא מצדכם, לא תצטרכו להפסיד עשרות אלפי שקלים במקרה הטוב.

·         ביטוח לקשישים. היום אנשי הגיל השלישי נוסעים לבד, בטיול מאורגן או בזוגות, ואין סיבה שלא יהנו מטיול בחו"ל. הביטוח הפרטי מאפשר להם לנסוע בהתאם לצרכים שלהם, ומגבה נסיבות כמו שברי הליכה, פציעה, תרופות או התייבשות בסכומים לא יקרים ומאפשר להם לנסוע בראש שקט. בנוסף, הוא מאפשר להם לבטל במקרה שאינם יחושו בטוב ולהביא איתם גם מטפל/ת בביטוח עם מחיר אטרקטיבי במיוחד.

·         ביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי צרכים מיוחדים. נכים ונכי צה"ל יכולים ליהנות מהנחות גדולות ולמרות מצבם המיוחד הם יוסיפו אגורות בלבד ליום נסיעה. בנוסף, לנכי צה"ל ישנן הנחות גדולות והטבות על חשבון אגף השיקום של משרד הביטחון שמאפשרות להם לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל המתאים למצבם המורכב.

·         ביטוח לסוכרתיים. בעלי סוכרת לוקחים תרופות וזריקות קבועות ויש להם תפריט מיוחד. כל אלו, בנוסף לסיכונים רבים אחרים, מבוטחים על ידי הביטוח הפרטי. חשוב מאד לא להגיע למצב של החמרה או חוסר יכולת לרכוש תרופות בחו"ל, ולכן ביטוח פרטי של סוכן ביטוח שנותן לכם מענה אישי הוא הפיתרון הטוב ביותר לקראת נסיעה לחו"ל לאדם שיש לו סוכרת. הדבר נכון גם לאנשים סוכרתיים, ולא לאנשים שיש להם סוכרת של ממש (סוכרת נעורים). ביטוח זה מכסה תקרה גבוהה מאד של אשפוז, תרופות ופרוצדורות, מכסה הטסה ארצה ולא גובה דמי השתתפות אישית.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה