שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח חים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח חים
 

ביטוח נסיעות לחו"ל לילדים: שקט להורים וכיף לילדים


אמנון
 
 

אין כמו טיול משפחתי עם הילדים בחו"ל על מנת לקשר, לחבר ולאחד את המשפחה. הנסיעה המשותפת והשהות הארוכה ביחד, ללא חברים, ללא מורים, ללא שיעורי בית, ללא לחצי היום יום, הם מתכון נפלא לחיזוק הקשר המשפחתי. לצד זה להורים צפוי אתגר בשמירה על הילדים במקום זר, עם חוקים ותרבות אחרת, ללא ידע של השפה וללא היכרות מוקדמת של המקום. לפיכך, ישנן כמה המלצות בסיסיות שיהפכו את הטיול עם הילדים למקור אושר וגאווה ולא לנסיעה מלאת חרדות.

איך הופכים את הטיול לכיף ולא למשימה מלחיצה?

·         כאמור, נסיעה עם הילדים יכולה להיות חוויה מאתגרת עבור ההורים. אם בחרתם לקחת את הילדים שלכם איתכם לטיול משפחתי, מומלץ מאד לתכנן את הטיול מראש. כלומר, לסדר לוח זמנים של כל יום ובו אטרקציה אחת משמעותית עבור כל המשפחה בדגש על הילדים, על מנת שלא יהיה להם משעמם. אם ישנו משהו שאחד מכם ההורים מאד רוצה לראות ואת הילדים הוא ישעמם קרוב לוודאי, תכננו להשאיר את הילדים עם ההורה השני באטרקציה מעניינת עבורם, ולכו לבד. בנוסף, מומלץ לשמור כסף עבור "הבזבוזים" של הילדים. בכל זאת, לא בכל יום הם נוסעים לחו"ל עם ההורים ואם הם ישמעו "לא" לעיתים קרובות מדי הם עלולים לקבל רושם שלילי על סוג נסיעות זה.

·         ביטוח נסיעות לחו"ל הוא חובה בהקשר הזה. ילדים נוטים לרוץ, להיפצע, לשחק וליפול – והם אינם מבוטחים בחו"ל אלא אם קניתם עבורם פוליסה. באחריות ההורים לייצר תנאי טיול אופטימליים עבור הילדים, כך שאם חס וחלילה קרה משהו, הם יוכלו לקבל טיפול טוב ומהר, וגם שהטיפול הבלתי מבוטח לא יעלה אלפי דולרים. זהו בהחלט כלל אצבע קריטי והוא אף חשוב יותר אם חלק מהאטרקציות שבחרתם נוגעות לביקור במקומות כמו פארקי שעשועים או טיולי שטח, שם הסיכוי לקבל מכה או להיפצע אף גדול יותר.

הישראלים רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל

הישראלים הורים אחראים, כמעט 90 אחוזים מהנוסעים עם המשפחה (פלח שוק שמהווה שליש מנסיעות הישראלים לחו"ל בשנה) רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל המתאים לצביון הנסיעה. זהו נתון מעודד, ואומר שהאחריות ההורית בישראל גבוהה מאד. השנה טרם נגמרה, אולם עד כה יצאו חמישה מיליון ישראלים לחו"ל, שליש מהם עם הילדים. כאמור, ביטוח נסיעות לחו"ל עם הילדים מאפשר נסיעה בראש שקט, ומאפשר כיסוי במקרי פציעה שיכולים להגיע לסכומי עתק. הצטרפו לרוב, ועשו ביטוח לקראת הנסיעה הקרובה עם הילדים שלכם מבעוד מועד.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה