שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח חים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח חים
 

ביטוח נסיעות לחול


אמנון
 
 

 

הרחבות של ביטוח נסיעות לחו"ל הן מגוונות ורבות יש הרחבות שקשורות למצב בריאותי של המבוטח ויש הרחבות שקשורות בסגנון ואופי הטיול אשר המבוטח עומד לעבור. אנשים נוסעים לחו"ל למגוון מטרות. יש טיולים שמהותם ביקור משפחתי יש טיולים שנועדו למטרות עבודה ויש טיולים לבילוי קניות וכיף. יש גם טיולים אתגריים הכוללים טרקים באזורים פחות תיירותיים ויותר פראיים.

1.       כאשר אתם עושים ביטוח נסיעות לחו"ל כדאי להגדיל ראש ולהקדיש מחשבה לסוגי הביטוח לנסיעות לחו"ל שאתם בוחרים ולהרחבות של ביטוח נסיעות לחו"ל שאתם צריכים. רוב הביטוחים כוללים הוצאות אשפוז, יש לברר כמה כיסוי יש בביטוח שלכם ליום אשפוז והאם סכום זה מתאים לעלות יום אשפוז במדינה אליה אתם נוסעים או במדינות השונות אליהן אתם נוסעים.

 

2.       חשוב לשאול את עצמכם מה דעתכם לגבי הרחבות של ביטוח נסיעות לחו"ל לגבי הוצאות רפואיות שלא נוצרות עקב אשפוז. לעיתים אתם עוברים טיפול במרפאה כלשהי או במרכז רפואי ולא מתאשפזים ממש בבית חולים. טיפולים כאלה הם נפוצים לא פחות ואפילו יותר מימי אשפוז בבית חולים ולמרות זאת ביטוחים רבים אינם מכסים טיפולים כאלה ולכן כדאי ומומלץ במיוחד בחופשה ארוכה ובטיול ארוך ליצור הרחבה לביטוח שתכסה זאת.

 

3.        רוב הפוליסות כוללות כמובן הטסה רפואית לארץ לצורך המשך טיפול רפואי ויש פוליסות שגם מבטחות נגד אסונות טבע, שיטפונות, רעידות אדמה ושאר מפגעי טבע אשר ביטוח נסיעות לחו"ל בדרך כלל מכסה.

 

4.       חשוב לשים לב כי לא כול ביטוח מכסה החמרה של מחלה קיימת. בחלק מהביטוחים אם מחלה קודמת שדיווחתם עליה הוחמרה לא תזכו לפיצוי מהביטוח, כדי לקבל כיסוי ופיצוי בגין מחלה שהחמירה עליכם כמובן לדווח על המחלה הוחמרה במהלך הנסיעה. ברוב הפוליסות אם עשיתם הרחבה מראש ושילמתם על כך פרמיה אז במידה ותהיה החמרה במצבכם עם הוצאות רפואיות תזכו לפיצוי בגין החמרה זאת של מצב רפואי מוקדם.

 

5.       בעיה נפוצה שזוכה להרחבה בפוליסות רבות של ביטוח היא בעיית לב קודמת. לאנשים רבים לצערנו יש מחלות לב ולכן אם חלילה גם לכם יש בעיית או מחלת לב תוכלו לשלם על הרחבה ספציפית במקרים של החמרה של מצב לבבי או בעיה לבבית מכול סוג.

 

6.       לצערנו יש גם לא מעט אנשים המתמודדים עם מחלות ממאירות. במחלות ממאירות יש תקופות קלות יותר ותקופות קשות יותר. אדם יכול לנסוע בתקופה של רמיסיה במחלה, והמחלה חלילה תחמיר בזמן החופשה. במקרה כזה חשוב לדווח מראש לחברת הביטוח על המחלה, ואם חלילה יש החמרה במחלה במהלך החופשה או השהיה בחול חשוב כי תדווחו מיד לחברת הביטוח. אם מראש עשיתם הרחבה על מחלה מסוג זה לחברת הביטוח, חברת הביטוח תוכל לפצות אתכם ולהחזיר את הוצאותיכם הרפואיות וזאת בכפוף לפוליסה ולמגבלותיה.

 

7.        גם היריון שאינו מחלה אלא מצב משמח ברוב המקרים, הוא מצב שיש לדווח עליו לחברת הביטוח. יש הרחבות שונות בביטוחים שונים אשר מאפשרים כיסוי לתקופת היריון כאשר אתן שוהות בחו"ל. אם חלילה תצטרכנה בדיקה בחו"ל או טיפול הקשור להיריון או לעובר הרחבה מראש של ביטוח נסיעות לחו"ל תוכל להחזיר לכן את ההוצאה על הטיפול והבדיקות אשר תעבורנה בזמן השהיה בחו"ל.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה