שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח חים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח חים
 

ביטוח נסיעות לחול – לא לוותר על הביטוח הטוב ביותר.


אמנון
 
 

 

הטרנד של טיולים באלף החדש.

כיום, בשנת 2012, טרנד הטיולים מסביב לעולם הגיע לחלק הארי של האנשים. רובנו טסים לחו"ל לפחות פעם אחד בשנה. הצעירים מבנינו מרשים לעצמם לטוס לתקופות ארוכות, כיוון שיש להם את הזמן לעשות זאת ואין להם התחייבויות שמונעות מהם לעזוב את הארץ לתקופה של כמה חודשים מינימום. כמובן שככל שאנחנו מתבגרים, כך גם הטיולים שלנו מתקצרים, אנחנו צריכים לדאוג למשפחות שלנו, ובכל מקרה רוב הטיולים שלנו יהיו עם בני המשפחה שכוללים ילדים קטנים.

ביטוח נסיעות לחו"ל– תנאי הכרחי לכל מטייל.

אחד הדברים היותר חשובים שאנו צריכים לעשות לפני יציאתנו לטיולים בחוץ לארץ, הוא ביטוח נסיעות לחו"ל. ביטוח שכזה אמור לעזור לנו להתמודד עם בעיות שיוכלו לצוץ במהלך הטיול. ביטוח נסיעות לחו"ל משתנה ממטייל למטייל ומחברת ביטוח לחברת ביטוח. מי שמעוניין לבחור את הביטוח האופטימלי לו ולסוג הטיול אותו הוא מתכוון לבצע, כדאי שיעשה השוואת ביטוח נסיעות בין החברות השונות. כל מטייל אמור גם לחשוב מראש, אילו סכנות ומקרי חרום יכולים לקרות לו במהלך הטיול שלו.

ביטוח תרמילאים– תחום נפרד בעשיית ביטוח נסיעה לחוץ לארץ.

ביטוח תרמילאים הוא תחום נפרד בכל נושא עשיית ביטוח נסיעות לחו"ל. תרמילאים נבדלים משאר סוגי המטיילים בכך שהם מסכנים את עצמם הרבה יותר מהשאר. הגדרתו של טיול תרמילאים זה טיול שנעשה באופן עצמאי, כאשר הבן אדם בוחר לבד את מסלולי הנסיעה או ההליכה (במקרה והוא עושה טרקים). מי שעומד לעשות ביטוח תרמילאים, חשוב מאוד שידאג לכל נושא הביטוח בצורה כמה שיותר רצינית. לא חסרים מקרים בהם ביטוח מלא ומקיף שנעשה לפני היציאה לטיול, הציל חיים של מטיילים.

כיצד בוחרים חברה שמבצעת ביטוח תרמילאים?

כדי לבחור את החברה המתאימה לעשות בה ביטוח נסיע לחו"ל, כדאי לבדוק בצורה יסודית ופרטנית את המצב בשוק הביטוח בארץ. כדאי מאוד לעשות השוואת ביטוח נסיעות בין החברות השונות. מי שיעשה השוואת ביטוח נסיעות, ייחשף למלוא המגוון של סוגי הביטוחים השונים של הנסיעות לחו"ל. אם אתם נוסעים למדינה או אזור ספציפיים בחוץ לארץ, כדאי מאוד לקרוא חומר על האזור, לגלוש בפורומים של המטיילים וכמובן להתייעץ עם חברים או מכרים שטיולו במדינות אלו בעבר.

למה צריך לדאוג לפני היציאה לטיול מעבר לעשיית ביטוח?

אנחנו מוציאים כסף על הביטוח לפני הטיול, אך המטרה היא שלא נזדקק לטיפול של חברת ביטוח. לשם כך עלינו לנהוג באמצעי זהירות שונים. למשל, כאשר אנחנו מסתובבים במדינות שמועדות לעבריינות מרובה ולמקרי שודים רבים, חשוב מאוד לא להסתובב במקומות לא בטוחים, לא להסתובב לבד וכמובן לא לסחוב על עצמכם סכומי כסף או דברי ערך, מעל למינימום הנחוץ. אם אתם יוצאים לעשות טיול אקסטרימי שכולל טיפוס בהרים, טרקים באזורים נידחים או ביערות עבותים, תדאגו לקחת את הציוד הייעודי עבור טיולים שכאלה.

חשיבות של יצירת הקשר במהלך טיול תרמילאים.

נושא חשוב נוסף, הוא נושא הקשר בין המטיילים לבין קרוביו בארץ. תרמילאים בדרך כלל קובעים עם קרוביהם את התאריכים בהם הם צריכים ליצור אתם קשר והם מתכננים את הטרקים והמסעות שלהם כך, שיוכלו ביום שנקבע מראש ליצור אתכם קשר טלפוני או אינטרנטי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה