שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח חים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח חים
 

ביטוח נסיעות של חברות כרטיסי אשראי – יתרונות וחסרונות


אמנון
 
 

 

ביטוח נסיעות לחו"ל הפך לחלק בלתי נפרד מהכנות לקראת נסיעה לחו"ל. בנסיעות לחו"ל יש סכנה למפגעים בריאותיים שונים ועליות הטיפולים בחו"ל אם חלילה יש מצב חרום רפואי יכולות להאמיר לעשרות אלפי דולרים ויותר. אם אתם לא מבוטחים בביטוח טוב ורחב , בעיה רפואית כאשר אתם בחו"ל עלולה להפוך גם לבעיה כלכלית בנוסף לצרה הבריאותית. בארץ כולנו מבוטחים לפי חוק על ידי קופות החולים, אנו מקבלים טיפול רפואי מסובסד במימון קופות החולים ובהשתתפות תקציבי המדינה, קופות החולים אשר מבטחות אתכם בארץ אינן מבטחות אתכם ברגע שאתם עוזבים את גבולות הארץ.

ולכן חשוב לבחור ביטוח נסיעות טוב לחו"ל. יש מספר גורמים שעוסקים בביטוח נסיעות לחו"ל. ראשית כמובן רוב חברות הביטוח  מבטחות ביטוח נסיעות לחו"ל, קופות החולים עושות ביטוח מיוחד שיש לרכוש בנפרד עבור ביטוח נסיעות לחו"ל וגם חברות כרטיסי האשראי נותנות ביטוח נסיעות לחו"ל. כך חברות כמו ביטוח ויזה או ביטוח דיינרס או ביטוח אמריקן אקספרס מציעות תכניות ביטוח.

 

ביטוח חינמי מחברות כרטיסי האשראי

היתרון הגדול של ביטוח נסיעות של חברות כרטיסי אשראי היא העובדה שברוב המקרים הביטוח הבסיסי הוא חינמי. השאלה היא האם הביטוח החינמי הזה מכסה הוצאות רפואיות אמתיות ביום פקודה וברגע האמת. הביטוחים החינמיים מציעים בד"כ כיסוי מאוד בסיסי ואת רוב ההוצאות הרפואיות שעלולות להיווצר הם לא מכסים. כדי לעמוד בדרישות כיסוי הביטוח יש להגביל מאוד את מאפייני החופשה שלכם, אם תעשו ספורט אתגרי או סקי בחופשה הביטוח לא יחול. כמו כן ביטוח כזה מתאים רק לאנשים צעירים ובריאים. חשוב להדגיש שאדם עם מצב רפואי קודם או קיים לא יקבל כיסוי בביטוח חברת כרטיסי האשראי על מקרה רפואי שקשור למצב רפואי קודם.

 

הפעלת הביטוח

יש סוגים רבים של ביטוחים שונים של חברות כרטיסי האשראי כמו ביטוח נסיעות ויזה או ביטוח נסיעות דיינרס או ביטוח אמריקן אקספרס –יש לשים לב לכול הסייגים שכוללות הפוליסות ראשית הביטוח תקף רק אם אתם בעלי כרטיס אשראי בין – לאומי בתוקף ויש לפעמים סייגים נוספים לגבי תוקף הכרטיס אם לכרטיס אין תוקף לזמן מינימלי הביטוח לא יחול ולא יהיה כיסוי לביטוח. יש אף לשים לב לעובדה כי יש להפעיל  לפני כול נסיעה ביטוח של חברות כרטיסי האשראי כלומר ללא קוד אישור מחברות כרטיסי האשראי כמו ביטוח נסיעות ויזה או ביטוח נסיעות דיינרס או ביטוח אמריקן אקספרס – הביטוח לא יחול ותוכלו חלילה להישאר ללא כיסוי ביטוחי.

הכיסוי הביטוחי בתוך תכניות הביטוח של חברות כרטיסי האשראי הוא די מצומצם, לרוב אין כיסוי של מצב רפואי קודם או קיים או כיסוי לגבי הריון ומצבים מיוחדים. ניתן כמובן בתשלום להרחיב את הכיסוי של מסגרת הביטוח אבל אז הביטוח אינו חינמי שווה לבדוק ולראות כי חברות הביטוח וקופות החולים לרוב מציעות ביטוח נסיעות נרחב ומקיף בסכום לא גבוה שבאמת מכסה אפשרויות רפואיות רחבות יותר שעלולות להתרחש בחו"ל וזאת כמובן בכפוף לכול פוליסה ובכפוף למגבלות כול פוליסה שאתם חותמים עליה. האמרה הישראלית שכול מה שמקבלים בחינם אין מה לבדוק אלא יש לקחת בשמחה לא נכונה כאן. עדיף אולי לבחור פוליסה עם ביטוח בעל כיסוי  מקיף יותר ולדעת שאתם נוסעים לחו"ל בלב שקט ושיש כיסוי ביטוחי אמיתי רפואי לנסיעה לחו"ל שמגן עליכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה