שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח חים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח חים
 

ביטוח עסק


קורת גג
 
 

ביטוח עסק הוא אחד הביטוחים החשובים ביותר לבעל עסק. לבעל העסק אין ברירה אלא להיות הכי חרוץ שהוא יכול. בעל העסק מפרנס משפחות שלמות שכוללות את משפחות העובדים שתחתיו ואת המשפחה שלו.  

יש מגוון רחב של סיכונים שבעל עסק לוקח על עצמו כבעל עסק. לכן בדיוק עולה הצורך בפוליסת ביטוח עסק.

כמו שמעסיק חייב לתת תשומת לב לכל הפרטים הקטנים בעסק שלו על מנת שיצליח וימקסם רווחים- כך גם עליו לדאוג לפוליסת ביטוח משרד לעסק שלו. הפוליסה נועדה להגן על בעל העסק מפני נזקים כלכליים שעלולים להיגרם כתוצאה מכל מיני סיכונים.

חשוב לבנות ולהתאים פוליסת ביטוח עסק אישית עבור העסק שלכם.

יש מגוון רחב מאוד של סיכונים, ולכן מגוון רחב של כיסויים. חשוב מאוד שתבדקו איזו פוליסה הכי מתאימה עבורכם ועבור צרכי העסק שלכם. התאמה נכונה של פוליסת ביטוח משרד עבורכם תחסוך לכם הרבה כאב ראש ולרוב גם בעלויות.

למשל אם העסק שלכם כולל ציוד אלקטרוני- חשוב לדעת שיש כיסוי מיוחד המכונה ביטוח ציוד אלקטרוני שיגן על הציוד שלכם מפני נזקים.

או אם למשל יש לכם עובדים בעסק, מה שסביר להניח, מומלץ לרכוש כיסוי וביטוח כנגד תביעות או נזקים שעלולים להגיע מהעובדים בחברה.

בהתאמת ביטוח לעסק, ישנה אפשרות גם להתאים את הכיסוי לסוג הנזק שעלול לקרות- כיסוי כנגד שריפות, כיסוי כנגד רעידות אדמה ונזקי טבע, כיסוי להעברת כסף מזומן ועוד.

בעולם הביטוח לעסק קיים גם ביטוח אחריות מקצועית – ביטוח כזה מגן עליכם בתור בעלי מקצוע מתביעות של רשלנות שהיא מקצועית.

ניתן לסכם ולומר שקיים מגוון רחב של פוליסות ביטוח עסק כנגד מגוון עוד יותר רחב של נזקים. לכן חשוב מאוד לרכוש את הביטוח אצל מישהו מקצועי שיוכל לסייע לכם להתאים פוליסה עבור העסק שלכם. עם הפוליסה המתאימה- תוכלו להמשיך ולנהל את העסק בראש שקט וללא דאגות.

מומלץ להתייעץ עם ייעוץ עסקי לחברות


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה