שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח חים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח חים
 

הגיע הגיל להתחיל – פוליסת ביטוח חיים ראשונה


אמנון
 
 

 

מזל טוב! הגעתם לגיל בו צריך כבר להתחיל לחשוב על העתיד ולרכוש ביטוח חיים. פוליסת הביטוח היא צעד אשר מעיד על אחריות ובגרות אישית. המוטבים בפוליסה הם בני המשפחה שלכם. בעל הפוליסה אמנם זוכה בשקט נפשי, אך לא תהיה לו אפשרות ליהנות בעצמו מכספי התביעה. ביטוחי חיים מעניקים ליורשים של המבוטח פיצוי כספי חד פעמי במקרה של מוות פתאומי. בהתאם לכך, נדגיש כי פוליסות הביטוח אינן מכסות מקרים של נזק עצמי או מוות בעקבות מחלה.

השלב הראשון : היכן ניתן לרכוש פוליסת ביטוח חיים?

בישראל פועלות מספר חברות ביטוח אשר מציעות כמה מסלולי ביטוח. ההבדלים בין המסלולים באים לידי ביטוי בעלויות, גובה הפיצוי, רשימת חריגים וכיסויים נוספים. בקשה לרכישת פוליסת ביטוח תוכלו להגיש בכל אחת מהחברות. לאחר בדיקת הנתונים והתאמתכם לתנאי הפוליסה, ישיב צוות החיתום לפנייתכם ויאשר או ידחה את הצטרפותכם לביטוח. את בקשת ההצטרפות אל הביטוח תוכלו להגיש בסוכנויות הביטוח, ברשת האינטרנט או בפנייה ישירה אל נציגי החברה.

השלב השני : איזו פוליסת ביטוח עונה על הצרכים שלי?

פוליסות הביטוח כוללות עשרות ואף מאות סעיפים אשר מנוסחים בשפה משפטית. הקריאה אינה קולחת וקלילה, אך היא אפשרית. בנושא כה משמעותי כמו ביטוחי חיים, אין מקום לפזיזות או עצלנות. הקפידו ללמוד היטב את פוליסת הביטוח ואת הצרכים שלכם. שימו לב לרשימת המקרים אשר אינם מכוסים, שימו לב לנוהל הטיפול בתביעה, שימו לב לסכומי הכיסוי והקפידו להבין היטב את כל הסעיפים. הסוכנים ונציגי חברת הביטוח נמצאים כאן בכדי להשיב לשאלות שלכם.

השלב השלישי : הגדרת המוטבים בפוליסה.

רישום פוליסת הביטוח מחייב אתכם לבחור את המוטבים. האדם אשר רשום כמוטב בפוליסה יהיה רשאי לקבל את כספי הפיצוי. בני משפחה אשר אינם רשומים בפוליסה, לא יוכלו לקבל זכאות לכספים. בהתאם לכך, הקפידו לעדכן את רשימת המוטבים שלכם בהתאם לשינויים במצב המשפחתי. עדכון רשימת המוטבים אינו מורכב, כל שיש לעשות הוא לפנות אל חברת הביטוח או אל הסוכן ולבצע את העדכון.

השלב הרביעי : מזל טוב – רכשתם פוליסה לחיים.

רישום הפוליסה בחברת הביטוח מעיד על הסכמה הדדית של שני הצדדים לתנאי הפוליסה. חשוב לזכור כי פוליסת ביטוח היא חוזה לכל דבר. כל סעיפים הפוליסה הברורים יותר והברורים פחות מחייבים אתכם. אם רכשתם פוליסה בעיניים עצומות אל מול סוכן הביטוח הקבוע שלכם או במקום העבודה, הקדישו זמן לקריאת עיקרי הדברים. רכישת הביטוח היא צעד אחראי, גלו אחריות נוספת והקפידו להבין את זכויותיכם.

השלב החמישי : הסדרי תשלום.

חברות ביטוח מתנות את הזכאות שלכם לביטוח בתשלום חודשי קבוע. בין סעיפי הפוליסה מצוין כי המבוטח מחויב לשלם את דמי הביטוח במועד אשר נקבע. בהתאם לכך, כדאי יהיה לשלם את הפרמיה באמצעות הוראת קבע או כרטיס אשראי. התשלום יועבר את חברת הביטוח מידיי חודש ללא צורך בפעולות נוספות.

פוליסת ביטוח חיים, רוכשים רוב המבוגרים כבר בגיל צעיר. הקמת משפחה היא הרגע בו מרגישים המבוטחים באחריות כלפי בני הזוג או הילדים. רכישת הביטוח מבטיחה את עתידם הפיננסי במקרה טראגי של מוות בטרם עת. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה