שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח חים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח חים
 

לבחור ביטוח רכב זה לא בהכרח פשוט


אריאל כהן
 
 

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח מקיף
ביטוח מקיף הוא לא ביטוח אותו צריך לעשות על פי החוק כמו ביטוח חובה, ביטוח מקיף נועד לתת כיסוי עבור נזקים אשר נגרמים לרכב בעת תאונה. אין כיום שום חוק אשר יכול להגן על רכוש בעת תאונה ולמעשה מי שמעוניין בהגנה זו צריך לרכוש אותה באופן פרטי. ביטוח מקיף ניתן לרכוש כמעט אצל כל חברת ביטוח, הוא מכסה על נזקים של תאונה, נזקי טבע, נזקי ניסיון גנבה, אבדן מוחלט, נזקי שריפה ואף פגיעה בזדון. מסיבות אלו, ביטוח רכב מקיף הוא דבר שחיוני לבחון כראוי וכל מידע יכול לעזור בעת קבלת החלטה בנושא זה.

מה חשוב לדעת על ביטוח מקיף לפני שרוכשים אותו?
ביטוח רכב מקיף יכול להיות שונה מחברת ביטוח אחת לשנייה, כל חברת ביטוח מחשבת את הפרמיה על פי שיקוליה האישיים ובגלל זה המחיר גם שונה בכל חברת ביטוח. חלק מחברות הביטוח לא מסכימות לבטח אנשים להם עבר תאונתי גדול מידי או שהן גובות פרמיה גבוהה במיוחד עליהם, חלק מחברות הביטוח לא מסכימות לבטח נהגים מתחת לגיל מסוים ועוד. חשוב גם לדעת אם הביטוח תקף במקרים של השכרת רכב מכיוון שהביטוח לעיתים מעט שונה במקרים אלו. דבר חשוב נוסף שיש לדעת הוא שבמידה ויש לכם ביטוח חובה בחברת ביטוח אחת – אין זה אומר כי אתם מחויבים לעשות בה את הביטוח המקיף, תוכלו לעשותו בכל חברה וכך תוכלו לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר.

כיצד יש לבחור חברת ביטוח?
בקשו מספר הצעות מחיר מחברות ביטוח מתחרות. בחירת חברת הביטוח צריכה להיעשות לאחר קבלת מספר הצעות מחיר, רצוי לפנות לכמה חברות ולברר כמה אתם מקבלים מהן ועבור איזה סכום של כסף. בררו מהו גובה הכיסוי, האם ישנן הרחבות ייחודיות ללא תשלום נוסף וכדומה. מומלץ ביותר לקרוא חומר רב על הנושא ולהתייעץ עם גורם מבין בתחום כדי לעשות את הבחירה המשתלמת ביותר. ביטוח רכב לעובדי מדינה 2012 הוא דבר שרבים בודקים לאחרונה, עקב ריבוי בעלי הרכב במגזר הציבורי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה