שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח חים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח חים
 

למה צריך לרכוש ביטוח חיים?


אמנון
 
 

את השאלה הזו שואלים אנשים רבים שלא מבינים מדוע יש צורך לשלם מידי חודש סכום לחברת הביטוח עבור ביטוח חיים. מה הסיכויים שמשהו יקרה לי הם אומרים. מרבית האנשים מתנהלים בחייהם תוך תחושה שלא יקרה להם שום דבר, שהם לא ייפגעו בתאונה בעבודה, שהם לא יהיו מעורבים בתאונת דרכים, שלהם לא יקרה שום דבר רע. כי כל מה שמספרים עליו בחדשות ומתארים בעיתונים קורה לאנשים אחרים. מדובר בתסמונת לי זה לא יקרה. על אף שזו גישה חיובית לחיות את החיים מתוך מחשבה על עתיד מזהיר וחיים ארוכים ולא על תאונות וחרדות, יש לנקוט באמצעי זהירות למקרה שהנורא מכל יקרה. באיזה אמצעי זהירות מדובר? רכישת ביטוח שיגן על המשפחה ביום בו חלילה משהו יקרה לאחד מהמפרנסים של הבית. להלן יתרונות מרכזיים ברכישת ביטוח חיים.

יתרון מספר 1- ביטחון כלכלי

מרבית המשפחות בישראל, במיוחד כאלה שנמצאות בשלב בו הן הביאו ילדים לעולם, חיים כאשר שני בני הזוג עובדים. החיים כיום הם יקרים, כל הורה רוצה לשלוח את ילדו לבית הספר הטוב ביותר, עם הבגדים היפים ביותר, עם הציוד המתקדם ביותר ולהעשיר את הילד בחוגים ומותרות. גם אם אתם לא הורים פזרניים ולא מגזימים בכמות הקניות לילדים, החיים הם יקרים והביטחון התעסוקתי אינו מזהיר. אי לכך, מרבית המשפחות מחזיקות את הראש מעל המים ולא נמצאות במצב בו יש להם חסכונות שמנים בבנק. עובדה זו היא שמחייבת רכישה של ביטוח חיים. היה וחס וחלילה קורה משהו לאחד מההורים המפרנסים את המשפחה, מה יעלה בגורל המשפחה עכשיו? אם אתם לא רוצים להגיע למצב בו אתם שואלים את עצמכם את זה, רכשו ביטוח שישמור על רמת החיים של המשפחה, יעניק קצבה חודשית ויאפשר המשך חיים נאותה ומכובדת. ביטוחי החיים השונים מגנים על דברים שונים ואתם יכולים לרכוש ביטוח המגן על תאונות, ביטוח כנגד מוות מתאונה, ביטוח כנגד מוות מכל סיבה שהיא, ביטוח אובדן כושר השתכרות ועוד. בדקו מהו הביטוח המתאים לכם ורכשו אותו. הביטחון של משפחתכם הוא הדבר החשוב ביותר.

יתרון מספר 2- שקט נפשי

כאמור, אתם אינכם יכולים לחזות מה יוליד יום, ולכם כדאי שתהיו מוכנים ומאורגנים. המחשבה שמא משהו יקרה לכם, ולמשפחתכם אין חסכונות מספיקים ואין דרך לכלכל את עצמם היא מפחידה ומדאיגה ביותר. חיים במתח וחרדה הם חיים לא בריאים ויכולים להוביל למחלות שונות. הסירו מעצמכם את הדאגה, רכשו ביטוח חיים וכך תוכלו לישון בשקט בלילה תוך ידיעה שגם אם משהו יקרה לכם, המפרנסים העיקריים של הבית, בן/ בת הזוג שלכם והילדים עדיין יוכלו לחיות ברמת חיים נאותה ומכובדת.

יתרון מספר 3- ביטוח למען משכנתא

כאשר אתם ניגשים לבקש משכנתא מהבנק לצורך קניית נכס, אתם תגלו כי אתם חייבים לחתום על מסמכים המעבירים את כספי ביטוח החיים שלכם לבנק במקרה הצורך. המשמעות של כך היא שהבנק אינו מוכן להעניק משכנתא לאנשים מבלי שיש להם את ביטוח החיים. הסיבה לכך טמונה בעובדה הפשוטה שהבנק רוצה להבטיח את קבלת הכסף שלו בחזרה, ולכן הוא אינו לוקח סיכונים ומחתים את בעל המשכנתא על חוזה המעביר את כספי הביטוח לבנק עד תשלום החוב. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה