שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח חים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח חים
 

פנסיה וחשיבות הפנסיה והתכנון הפנסיוני


אמנון
 
 

חסכון הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בהתנהלות פיננסית אישית, ולמרות זאת מדובר במרכיב שאינו תואם לכאורה את הטבע האנושי, את הנטייה להשתמש בכסף הזמין לטובת הרצונות והשאיפות בהווה. הדברים נעשים אף מורכבים יותר כאשר מדובר על חסכון פנסיוני המיועד להימשך עשרות שנים, ושאת הדיבידנד ממנו נוכל לגזור רק בעוד עשרות שנים כשנפרוש לגמלאות. אחרי שאמרנו את זה, פנסיה הוא אולי החסכון החשוב ביותר שיכול לעשות אדם בעולם המערבי, חסכון שאמור לספק לו את הבטחון הכלכלי בגיל שבו כבר לא יוכל לייצר הכנסות מעבודה.

לחסוך היום וליהנות עוד 40 שנה

אנשים שאינם דואגים לחסכון פנסיוני כשהם נמצאים בשיאם, עלולים להיתקל במצבים קשים ובלתי אפשריים כאשר הם מגיעים לגיל הגמלאות ונאלצים להישאר תלויים בקצבת הביטוח הלאומי המצומצמת. חסכון פנסיה הוא חסכון הדורש מאיתנו ראייה בוגרת, אחראית ורואה פני עתיד, חסכון הדורש מאיתנו לפגוע במידה מסויימת ברמת החיים שלנו היום, כדי להבטיח את רמת החיים שלנו בעתיד. מאחר ומדובר בגורם כל כך חשוב שאמור לספק לנו את הפרנסה בגיל הגמלאות, ישנה חשיבות רבה לא רק להשקיע בחסכון פנסיוני אלא גם לעשות את זה נכון.

תכנון של החסכון הפנסיוני

תכנון פנסיוני הוא בעצם תכנון פיננסי שלוקח בחשבון שורה של אלמנטים פיננסיים, נתונים כלכליים ופרמטרים אקטואריים על מנת לבנות תכנית חסכון פנסיוני לטובת הלקוח. את התכנון אפשר לבצע בשיתוף פעולה עם קרן פנסיה, או חברת ביטוח, אבל הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לבצע את התכנון הפנסיוני באופן עצמאי בסיוע איש מקצוע בלתי תלוי המלווה אתכם ומספק לכם את כל המידע הדרוש לכם כדי לבצע תכנון נכון לכם ולכם בלבד.

תכנון בסיוע איש מקצוע בלתי תלוי

תכנון פנסיוני יכול לכלול מרכיב אחד של חסכון פנסיוני והוא יכול לכלול מספר מרכיבים כמו חסכון פנסיוני לצד השקעה בנדל"ן, לצד קרנות השתלמות או קופות גמל, לצד השקעה בבורסה או במט"ח וכדומה, כשהמטרה היא ליצור את הפלטפורמה הטובה ביותר שתעניק ללקוח את הכיסוי הפנסיוני הטוב ביותר לכשיגיע לגיל הפרישה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה