שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2535
מאמרים: 7568
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח חים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח חים
 
חסכון הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בהתנהלות פיננסית אישית, ולמרות זאת מדובר במרכיב שאינו תואם לכאורה את הטבע האנושי
המשך קריאה
מרבית השכירים בישראל, ומספר לא מבוטל של עצמאיים, מחזיקים בביטוח שנועד להתייחס לאחד התרחישים השליליים עבור כל אדם: הרגע שבו יגלה כי הוא לא יכול להמשיך לעבוד, לרוב עקב פגיעה פיזית חמורה. וכך, אותם אנשים רוכשים ביטוח אובדן כושר עבודה, אשר נועד להיכנס לתמונה במצבי החירום ולאפשר לאדם לקבל סכוף כספי ראוי גם בהם, מה שיאפשר לו להמשיך להתקיים בכבוד
המשך קריאה
מדי יום אנו מתמודדים עם החלטות לפני רכישת מוצר או שירות... לרוב אנו מבצעים סקר שוק והשוואה  על בסיס מחיר ועל בסיס איכות. עולם הביטוח אמנם מורכב יותר היות ואין מכנה משותף אחד, אך למעשה אין סיבה שגם בביטוח חיים לא נערוך השוואת מחירים!!!
המשך קריאה
ביטוח חיים הוא אחד מסוגי הביטוח הנפוצים ביותר בשוק הביטוחים. אנשים היום מבינים כי אין טעם לטמון את הראש בחול ולהתכחש לכך שמשהו מצער יכול לקרות, ועדיף להתמודד עם המצב היום כאשר אנו בריאים ומאושרים מאשר לבכות על היעדר ביטוח כאשר זה יהיה מאוחר מידי.
המשך קריאה
החיים היומיומיים מביאים את כולנו לא אחת לאפיסת כוחות. על מנת להתמודד עם ההשלכות השונות של אורח חיים לחוץ, רובנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לצבור מספיק שעות שינה ולהעשיר את עצמנו בתחומים שונים ובילויים כאלה ואחרים. כמו כן, רובנו שואפים לשמור על מצב בריאותי תקין ומאוזן על ידי אכילה נכונה ואימונים בחדר כושר או ספורט אחר כלשהו. 
המשך קריאה
גנה עצמית הגנה עצמית – מאות ואלפי סיפורים נכתבו על הגנה עצמית, מה מותר ומה אסור, האמת היא שברגע האמת אי אפשר לדעת ובדרך כלל לא חושבים על זה, האם מותר לנו להכות בחזרה אדם שתוקף אותנו ? מה הגבול ועוד, מה שניתן הוא ללמוד כמה דברים בסיסיים שנכונים תמיד ויוכלו להגן עלינו טוב יותר במקרה של תקיפה לא צפוייה בידי אדם אחד או קבוצה באופן פתאומי ולא צפוי, הדבר הראשון, ממש כמו שיש סורגים
המשך קריאה
את השאלה הזו שואלים אנשים רבים שלא מבינים מדוע יש צורך לשלם מידי חודש סכום לחברת הביטוח עבור ביטוח חיים
המשך קריאה
הרחבות של ביטוח נסיעות לחו"ל הן מגוונות ורבות יש הרחבות שקשורות למצב בריאותי של המבוטח ויש הרחבות שקשורות בסגנון ואופי הטיול אשר המבוטח עומד לעבור
המשך קריאה
מזל טוב! הגעתם לגיל בו צריך כבר להתחיל לחשוב על העתיד ולרכוש ביטוח חיים. פוליסת הביטוח היא צעד אשר מעיד על אחריות ובגרות אישית. 
המשך קריאה
הרבה אנשים לא מודעים למשמעות שיש לחופשה ויותר מידי אנשים ממשיכים לעבוד חודשים על גבי חודשים מבלי לנצל את האפשרות הנפלאה של לקנות כרטיסי טיסה מוזלים ולנסוע לכמה ימים באירופה. אם גם אתם עבדתם יותר מידי קשה בזמן האחרון, בין אם אתם עצמאים ובין אם אתם שכירים, אז למה שלא תפרגנו לעצמכם קצת חופש? 
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 39 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה