שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח חים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח חים
 
ביטוח גני ילדים הינו צורך חיוני עבור כל אחת אשר פותחת מסגרת חינוכית לילדים. בחירת ביטוח גן ילדים נכון יתן לך כיסוי מקיף עבור מגוון סיכונים אליהם את יכולה להחשף.     
המשך קריאה
במערכת הסינון קיימים מסננים, כלומר פילטרים, אשר מתמודדים עם כמות גדולה של עשן. הללו מבצעים את העבודה שלשמם הותקנו במידה והם לא סתומים או מלאים בשומן שהצטבר כתוצאה מהבישול. בנוסף לכך, במקרה ומדובר על מפוח שמבצע את הפעולה על ידי רצועות,http://www.mindafim.co.il/?page_id=96
המשך קריאה
יש בנמצא עורכי דין רבים בארץ, והם מתמחים בתחומים מגוונים מאוד; סוגיות צוואה, תרגום חוזים, דיני משפחה וייצוג משפטי. שירותים משפטיים מתקשרים לכל קטגוריה בחיינו, בגלל זה, לא מוגזם לומר שביום מסוים נצטרך עורכת דין מקצועית.
המשך קריאה
ביטוח נסיעות לחו"ל הפך לחלק בלתי נפרד מהכנות לקראת נסיעה לחו"ל. בנסיעות לחו"ל יש סכנה למפגעים בריאותיים שונים ועליות הטיפולים בחו"ל אם חלילה יש מצב חרום רפואי יכולות להאמיר לעשרות אלפי דולרים ויותר. אם אתם לא מבוטחים בביטוח טוב ורחב , בעיה רפואית כאשר אתם בחו"ל עלולה להפוך גם לבעיה כלכלית בנוסף לצרה הבריאותית.
המשך קריאה
  ישנם אנשים אשר סבורים כי ביטוח זהו למעשה בזבוז כסף משום שכל הזמן משלמים לחברות הביטוח ובמרבית המקרים כלל לא זקוקים להן בסופו של דבר. למעשה, ביטוח הוא דבר חשוב מאוד שבכלל לא כדאי לוותר עליו. אמנם מרבית הפעמים אנו לא זקוקים לביטוח אך במקרים מסוימים אנו זקוקים לו יותר מכל.
המשך קריאה
קבלת אישור על משכנתא אינה פרוצדורה פשוטה ולעיתים דורשת ריצה בין בנקים על מנת לקבל הצעות בתנאים וריביות שונים. לאחר שמקבלים הצעה טובה ומגיעים אל הבנק על מנת לחתום על משכנתא, מגלים כי קיים ביטוח שהבנק דורש ובלעדיו לא ניתן לקבל משכנתא.
המשך קריאה
אנחנו ידועים בתור מדינה שתושביה אוהבים מאוד לטייל. במיוחד זה רלוונטי לתחום טיולי התרמילאים. תנסו להיזכר בעצמכם בתקופה שלאחר השחרור מהצבא, החלק הארי מאתנו או נסע מיד לחו"ל או עבד כמה שנים בשביל לממן לעצמו את הטיול המיוחל. 
המשך קריאה
כיום, בשנת 2012, טרנד הטיולים מסביב לעולם הגיע לחלק הארי של האנשים. רובנו טסים לחו"ל לפחות פעם אחד בשנה. הצעירים מבנינו מרשים לעצמם לטוס לתקופות ארוכות, כיוון שיש להם את הזמן לעשות זאת ואין להם התחייבויות שמונעות מהם לעזוב את הארץ לתקופה של כמה חודשים מינימום. 
המשך קריאה
  כאשר אנחנו מטיילים או שוהים בחו"ל, אנחנו רוצים להרגיש הכי מוגנים ובטוחים מכיוון שאנחנו גם רחוקים מהבית וגם נמצאים בסביבה פחות מוכרת מהסביבה הטבעית שלנו.
המשך קריאה
  מזל טוב! התחתנתם, חיפשתם את דירת חלומותיכם ומצאתם משהו משביע רצון. עכשיו, בדומה לרוב הזוגות הצעירים הטריים, תצטרפו לקבוצה הגדולה של לוקחי משכנתאות. תגיעו לבנק, הפקיד יחייך אליכם בלבביות ושם תשמעו שמעתה ולאורך שנים ארוכות, מדי חודש בחודשו, תצטרכו להפריש משכרכם סכום של כמה אלפי שקלים כדי להחזיר את המשכנתא שלקחתם.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 21-30 מתוך 39 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה