שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח רכב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח רכב
 
בחירת סוכנות ביטוח עם ידע בתחום הביטוח שאתם צריכים ולדאוג לימים שיבואו. אף אחד לא חסין מתאונות ופגעי הזמן והטבע. אם תחכו לרגע האחרון ולא תחתמו חוזה עם סוכן ביטוח אתם עלולים למצוא שהוא כבר הגיע בלי שתהיו ערוכים ובלי יכולת לבטח באף סוכנות ביטוח. 
המשך קריאה
בעידן המודרני שבו אנחנו חיים לכל אחד מאיתנו יש צורך ברכב פרטי. יהיה לנו מאוד קשה לנהל את חיי היום יום שלנו בלי הרכב הצמוד ולכן ברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, בוחרים לרכוש מכוניות כאלה למרות העלויות. מה שכן, בבואכם לבחור את הרכב הבא שתיקנו כדאי יהיה לקחת בחשבון, בין היתר, את העלויות של הביטוח. ביטוח הרכב זו עוד הוצאה כלכלית צריך יהיה להתמודד איתה ולכן חשוב לבדוק כמה זה עתיד לעלות לכם. אם גם אתם חושבים על רכישת רכב חשמלי כדאי שתדעו שתשלמו על הביטוח הרבה פחות לעומת הביטוח של הרכבים האחרים כי מדובר על רכב שנחשב לירוק. לכן ביטוח רכב חשמליזו הוצאה כלכלית נמוכה יותר וזה משהו שכדאי לקחת בחשבון.
המשך קריאה
במידה והייתם מעורבים בתאונה, בתור הולכי רגל או בתור נהגים, עליכם לבצע מספר צעדים חשובים במהירות. במאמר שלפניכם תמצאו פירוט אודות הפעולות השונות שיש לבצע בכל מקרה של תאונת דרכים, לרבות תיעוד התאונה, פנייה לעורך דין לענייני תעבורה, פנייה לעורך דין המתמחה בדיני נזיקין וכן הלאה.
המשך קריאה
בישראל, כמו ברחבי העולם המודרני, אנו יכולים לזהות תחומי עיסוק בעלי חשיבות רבה. אם אנו מדברים למשל על נזקים שונים לרכוש ועל צורך בהערכות כספיות שונות בשל מגוון רחב של סיבות, הרי שאנו מדברים בעצם על שירותו החשוב ביותר של שמאי רכוש. 
המשך קריאה
ביטוח מקיףלרכב הנו ביטוח אשר מכסה מגוון נזקים שעלולים לחול על הרכב שלכם. אלו יכולים להיות נזקים שנגרמים עקב מקרי גניבה, פגיעה בכוונת תחילה, תאונה, נזקי אש ואף נזקים שנגרמים בעקבות אירועי טבע כגון פגיעת ברק, רעידת אדמה, שיטפון וכדומה. בנוסף ביטוח זה מכיל בתוכו גם ביטוח צד שלישי, (ביטוח רכב שמכסה נזקים שנגרמו לרכוש של אדם שלישי בעקבות השימוש ברכב המבוטח).
המשך קריאה
פוליסת ביטוח יקרה משמעותית, או השתתפות עצמית גבוהה, במקרה הטוב. במקרה הפחות טוב – סירובה של חברת הביטוח לבטח את רכבכם. וכל זה, בגלל אותה התביעה שהכניסה אתכם לרשימה השחורה, שעל קיומה בכלל ידעתם. זה חוקי בכלל? מסתבר שזה חוקי לחלוטין.
המשך קריאה
רכישת רכב היא הרגשה נפלאה. הרכב הוא כלי יעיל ונוח לנסיעות ארוכות ובהחלט הופך לנו את החיים לקלים הרבה יותר. חלק מהתהליך של רכישת מכונית הוא כמובן רכישת ביטוח רכב. אם אינכם מודעים להליך רכישת ביטוח רכב ובכלל מהו ביטוח רכב, ומה הוא כולל הגעתם למקום הנכון. 
המשך קריאה
  ביטוח רכב הוא מסוג התחומים שבהם אתה לא מבין עד אשר אתה צריך להתמודד עם רכישת ביטוח רכב. ביטוח רכב הוא הדבר הראשון שצריך לעשות כאשר מקבלים או קונים אוטו חדש.
המשך קריאה
ישנה תורה שלמה שמסבירה את כל החישובים שנעשים לצורך חישוב גובה הפרמיה, וקוראים לה אקטואריה ("תימחור סיכונים"). במאמר הבא נסביר כיצד האקטואריה משפיעה על גובה פרמיית הביטוח המקיף.
המשך קריאה
נמאס לכם לשלם יותר מידי על ביטוח הרכב שלכם? אתם צודקים! אך כדי שתוכלו לעשות את זה אתם צריכים קצת להשקיע. 
המשך קריאה
1-10 מתוך 31 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה