שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח רכב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח רכב
 

ביטוח טויוטה


אמנון
 
 

 

חברת טויוטה היפנית אשר נוסדה כבר בשנת 1933 ידועה במכוניות האיכותיות שהיא מייצרת ובעיקר במכוניות ההיברידיות שהיא מייצרת ומשווקת בכל העולם. לא משנה מהו דגם הטויוטה שברשותך חובה לרכוש ביטוח חובה המעניק כיסוי בגין נזקי גוף הנגרמים לנהג, לנוסעי הרכב ולהולכי רגל. בעלי רכב מסוג טויוטה לרוב לא יסתפקו בביטוח זה וירכשו ביטוח טויוטה רחב הכולל גם ביטוח מקיף או ביטוח צד ג'. כך כול בעל הטויוטה לזכות לשקט נפשי ולדעת כי הוא, נהגים הנוהגים ברכב ונוסעי הרכב מכוסים מבחינת הביטוח.

כיום ניתן לפנות לחברות הביטוח המובילות ולבקש מהן הצעת מחיר עבור ביטוח רכב מסוג טויוטה. חברות הביטוח מציעות למעשה ביטוח מותאם אישית המיועד לעזור ולבוא לקראת בעלי רכבי הטויוטה. עלות הביטוח משתנה מחברה לחברה על פי הקריטריונים שכל חברה קובעת אך יש חשיבות רבה לגיל הנהג, אופי השימוש ברכב ומאפייני הנהג. גם מאפייני הרכב משפיעים על עלות הביטוח וכך ביטו עבור רכב טויוטה יקר מסוג היילקס יעלה משמעותית יותר מביטוח לטויוטה קומפקטית.

ביטוח היברידי

טויוטה פריוס היא אחד מהדגמים ההיברידיים של החברה ודגם זה זוכה להצלחה רבה ולמכירות יפות בישראל. הפריוס נחשבת לפורצת דרך מבחינה טכנולוגית והנהיגה ברכב השקט והחסכוני היא חוויה בפני עצמה. חברות הביטוח אשר מציעות ביטוח חובה לבעלי הפריוס משקללות את נתוני הרכב ונתוני הנהג כמו גם העבר הביטוחי שלו ויציעו לבעלי הפריוס ביטוח טויוטה פריוס המותאם לסוג הרכב. בעל הרכב יכול להוסיף הרחבות בהתאם לצרכיו האישיים.

כאשר בעל הפריוס מבצע סקר שוק עליו לבדוק בין חברות הביטוח השונות את עלויות הביטוח אך להשוות לא רק את המחיר אלא לבדוק איזה ביטוח רכב מעניק לו את הכיסוי הרחב ביותר והמתאים ביותר עבורו ועבור הפריוס שברשותו. טויוטה מייצרת דגמים רבים ולכן חשוב להתאים את הביטוח על פי הדגם וסוג הרכב ולא לרכוש ביטוח כללי שעלול לא לכסות נושאים רבים שיהיו חשובים לבעלי הטויוטה. ביטוח לפריוס תורם לשקט נפשי וכך ניתן לשלב בין נסיעה שקטה וחסכונית וביטוח מקיף מקצועי ואמין שיעניק שקט והרגשת ביטחון כנגד כיסוי ופיצוי בגין נזקי תאונות, נזקי גוף, נזקים הנגרמים כתוצאה מפגעי מזג אויר ועוד.

הדגם הקומפקטי והפופולרי של טויוטה, אותו רואים רבות על כבישי המדינה, הוא טויוטה יאריס המוצלחת. דגמים אחרים הם ספייס ורסו הנוחה מאוד לחמישה נוסעים, אוריס המשפחתית, קורולה ואוונסיס. רכבי טויוטה מתבטאים באיכות, עיצוב מרשים ובנסיעה שקטה ובטוחה אך ללא ביטוח הולם החוויה עלולה להיפגם. מחיר הביטוח משתנה מדגם לדגם בהתאם למאפייני הרכב כמו מחיר הרכב, נפח מנוע, מערכות בטיחות, מערכות למניעת גניבות ועוד. ככל שהרכב בטוח מגניבה ומצויד במערכות בטיחות נהיגה כך מושפעת גם עלות הביטוח אך עם העבר הביטוחי של הנהג אינו נקי יעלה הביטוח יותר. דגמי טויוטה היקרים והמפוארים מביאים גם לרמות ביטוח גבוהות ולכן חשוב לשמור על עבר ביטוחי והתנהגות כביש נאותה כך שמחיר ביטוח טויוטה לא יזנק מעלה. עלויות ביטוח רכב כמו ביטוח חובה  וביטוחי הרשות משתנים בין החברות לכן חשוב לבצע סקר שוק רחב ולהתאים את הביטוח לסוג הרכב. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה