שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> ביטוחים -> ביטוח רכב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביטוח רכב
 

ביטוח מקיף לרכב


אמנון
 
 

ביטוח מקיףלרכב הנו ביטוח אשר מכסה מגוון נזקים שעלולים לחול על הרכב שלכם. אלו יכולים להיות נזקים שנגרמים עקב מקרי גניבה, פגיעה בכוונת תחילה, תאונה, נזקי אש ואף נזקים שנגרמים בעקבות אירועי טבע כגון פגיעת ברק, רעידת אדמה, שיטפון וכדומה. בנוסף ביטוח זה מכיל בתוכו גם ביטוח צד שלישי, (ביטוח רכב שמכסה נזקים שנגרמו לרכוש של אדם שלישי בעקבות השימוש ברכב המבוטח).

נתון לבחירתכם

ביטוח רכב שכזה, אינו ביטוח שחייב לעשות, (כגון ביטוח חובה), אך מצד שני הנו ביטוח שמאוד קורץ כן לעשות, במיוחד אם מדובר ברכב ששוויו גבוה. לא פעם אנשים מחזיקים ברכב יקר ובבוקר הם מגלים שהוא נגנב. כאן ניתן להגיב בשני אופנים. בהנחה ואותו אדם ביטח את הרכב שלו בביטוח מקיף הרי שמקסימום הוא יצטער על הפרוצדורה שמחכה לו ועל קייס הדיסקים שכבר לא יזכה לראות ולשמוע, אך אם מדובר על אדם אשר לא ביטח את רכבו באופן מקיף, הרי שמדובר על פגיעה ממשית לכיס כיוון שאין מי שיפצה ברמה הכספית את בעל הרכב ומדובר על פגיעה כלכלית כבדה.

מסלולים

ביטוח זה, להבדיל ממקרה של ביטוח חובה, יהיה יותר  גמיש ואף ניתן יהיה למצוא אותו בכול מיני מסלולים ולקבל עליו הצעות מחיר שונות. יש ביטוח מקיף שמיועד לנהגים זהירים ללא עבר בעייתי בנהיגה, יש ביטוחים שמיועדים לנהגים צעירים, יש ביטוחים שמיועדים לרכב שני, (כלומר רכב נוסף לאותה משפחה), יש ביטוחים מקיפים הכוללים נזקי רכוש עבור צד שלישי, יש ביטוחים מקיפים מעט יותר זולים שאינם כוללים מקרה גניבה, יש כאלו שאינם כוללים תאונות וכדומה.

השתתפות עצמית

השתתפות עצמית הנו דבר שמקובל ברוב חברות הביטוח. השתתפות זו מחייבת את הנהג לשלם סכום סמלי שעליו הוסכם מראש והוא נכנס לפעולה במקרה שנגרם נזק לרכב של בעל הביטוח או כאשר נגרם נזק לרכוש של צד שלישי. השתתפות זו באה להגדיל את אחריותו של הנהג, לגרום לו להיות אכפתי ולא שאנן, לגרום לו לשמור יותר טוב על רכבו ולהימנע מנהיגה פזיזה. באופן שכזה שני הצדדים בסופו של דבר יוצאים מורווחים, כיוון שמצד אחד בעל הרכב נוקט באמצעי בטיחות ואילו חברות הביטוח מקבלות עזרה בכיסוי ההוצאות.

שיעורי בית

לפני שרצים לבצע ביטוח מקיף במקום הראשון בו נתקלים, שווה לעשות מעט שיעורי בית. באופן שכזה מומלץ לערוך סקר שוק, להשוות מחירים ובנוסף גם להתמקח. אנשים רבים מופתעים לגלות שגם בביטוח ניתן להתמקח, אך האמת היא שלא פעם אנשים מצליחים לקבל הנחות גם בתחום זה וזאת הודות לתחרות הגדולה שקיימת בתחום.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה